Život na vysoké noze se nemusí vždy vyplatit. Co vám hrozí?

Bolest při každém kroku

Když si jednou za rok vezmete lodičky, vašim krásným nohám se nemá co stát. Ale ty ženy, které nosí podpatky skoro každý den, čekají nehezké zdravotní problémy. Nejvíce trpí vaše páteř. Každým krokem se dostává do nepřirozené polohy a tvaruje se do jiné formy, než by měla. Nejvíce jsou namáhány kotníky, bedra a kyčle. Tělo totiž při chůzi na vysokých podpatcích trochu přepadává dopředu a je nutné více balancovat a hledat rovnováhu.

Držením těla to začíná

Záda a klouby celého těla jsou namáhány a všechno vám to časem vrátí. Může se vám zhroutit klenba, zkroutit prsty, zkrátí se vám Achillova šlacha a vbočený palec se už skoro považuje za normální. Ale není. A k tomu všemu vás mohou začít bolet kolena. Tyhle strasti nepřijdou najednou, ale budou se hlásit postupně. Začněte něco dělat dřív, než bude pozdě.

S Rock Spring můžete škody napravit

Jestliže stále váháte, je to možná tím, že jste zatím nenarazila na ty pravé zdravé boty pro vás. Vyzkoušejte zajímavé modely značky Rock Spring, která ve svém e-shopu nabízí nejrůznější obuv. Tyto boty mají speciální plochou podešev, vytvarovanou podle vašeho chodidla. Boty mají širokou špičku, jsou měkké a z prodyšného materiálu. Vaše nohy zažijí konečně pocit pohodlí. Pohybem v nich přispějete k regeneraci vaší klenby chodidel a celkově ke zdravějšímu držení těla bez sklonů k hrbení a dalším nešvarům.

Podívejte se na stránky rockspring.cz a vyberte si pohodlnou obuv.