Chcete zhubnout, ale nebaví vás skládání jídelníčku? Nezoufejte, jde to i jinak

PROČ ZVOLIT KetoMix?

Budete hubnout rychle

KetoMix dieta je jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak zhubnout. S jídly, která dorazí až k vám domů, výrazně omezíte příjem sacharidů. Vaše tělo se tak přirozenou biochemickou reakcí těla dostane do ketózy. Chybějící sacharidy, které dříve používalo jako zdroj energie, nahradí ketony, které si samo vyrobí z tukových zásob. Hubnout tedy budete při jakékoli činnosti a pohyb proto při dietě není důležitý.

Přestanete mít přehnanou chuť k jídlu

U klasických redukčních diet lidé většinou pociťují hlad, což bývá jedním z hlavních důvodů, proč dietu vzdávají. S KetoMix dietou budete jíst 5x denně, zároveň však snížíte příjem sacharidů a budete jíst více bílkovin a správných tuků. Začnete přijímat méně kalorií a paradoxně se vaše chuť k jídlu sníží. Vy tak budete hubnout v pohodě a bez kručícího žaludku. Proteinová jídla KetoMix, která si připravíte během několika minut, obsahují veškeré vitamíny, minerální látky a vlákninu, které vaše tělo potřebuje. Jsou zcela bez přidaných glutamátů a škodlivých chemických přísad. Většina z nich neobsahuje lepek a jsou tak vhodným řešením i pro dietní stravování celiaků. Vhodné jsou také pro vegetariány.

Široký výběr KetoMix jídel

Na www.ketomix.cz najdete desítky nízkosacharidových jídel, produktů a dietních programů. Proteinové koktejly KetoMix jsou zákazníky hodnoceny jako chuťově nejlepší na trhu, a dokonale vás zasytí. Stejně tak si pochutnáte i na ostatních jídlech – od proteinového pečiva a sušenek, přes těstoviny, tyčinky, kaše, polévky, chipsy a mnoho dalšího. Všechna KetoMix jídla jsou vyvinuta tak, aby měla vyvážené a téměř shodné nutriční hodnoty. Díky tomu je jen na vás, se kterými jídly se rozhodnete hubnout.

Výživové poradkyně pořád po ruce

Někdy není snadné se v přemíře informací zorientovat. Výživové poradkyně KetoMix jsou vám proto k dispozici každý den od osmé ráno do jedenácté večer. Na telefonním čísle 607 487 417, emailové adrese info@ketomix.cz nebo na chatu, který najdete na stránkách www.ketomix.cz, vám velmi rády zodpoví vaše dotazy a poradí i v těch nejzáludnějších oblastech.

www.ketomix.cz

Publikováno na: