Lovili naši předkové zvěř na podpatcích? Něco k zamyšlení...

Zapamatují si vás

Co očekáváte od bot? Aby vám seděly, líbily se vám a ideálně, abyste o nich vůbec nevěděli. Všechny tyto požadavky splňují boty značky Rock Spring. Navrací vašim nohám volnost pohybu. Boty mají širokou špičku, která nebude prsty mačkat, ale naopak jim poskytne prostor. Podešev je plochá a díky tomu budete mít potřebu více propínat hruď a nehrbit se. Navíc se vytvaruje přesně podle vašeho chodidla, takže budete mít vlastně boty na míru.


Artur


Méně znamená více

V nabídce mají spoustu druhů obuvi od barefoot až po boty z ručně proplétaných gumiček. Záleží jenom na vás, jaké boty potřebujete. Barefooty jsou typ obuvi, který simuluje chůzi naboso. Ta je pro nás nejpřirozenější. Gumičková obuv je velmi pružná a přizpůsobí se každému tvaru nohy. Materiál má podobné vlastnosti jako kašmír. Boty jsou vyráběny z prodyšných materiálů a pohodlnost modelů je zaručena.

Zdravá dobrá bota od Rock Spring

Kdybyste potřebovali poradit s výběrem, tak Rock Spring má zákaznickou linku, kde vám ochotně poradí. Mají skvělé hodnocení. Vyzkoušejte je sami. Více se dozvíte na jejich stránkách www.rockspring.cz.


Atos