Jaká země se nemůže dočkat, až zase přivítá zahraniční turisty?

Pro Chorvatsko bezpečnost návštěvníků a spoluobčanů je prioritou číslo jedna a v tomto roce zavedlo novou značku pro bezpečný pobyt v Chorvatsku “Safe Stay in Croatia”. Tato značka je udělována subjektům v cestovním ruchu a slouží k označení destinací, ubytovacích zařízení, restaurací, dopravních prostředků a turistických atrakcí, které přijaly světové zdravotnické a hygienické standardy. Společně se značkou „Safe Travel“ od Světové rady pro cestování a cestovní ruch má za cíl ukázat, že Chorvatsko je bezpečnou  destinací, která je připravena přivítat zahraniční turisty. Díky nim budou návštěvníci Chorvatska schopni snadno identifikovat zodpovědné hotely, restaurace a poskytovatele dalších služeb v Chorvatsku. Tímto způsobem chce posílit důvěru návštěvníků a zbavit je starostí při plánování jejich dovolené a cestování.


Lopar_photo Aleksandar Gospic


Chorvatsko se těší, až opět přivítá zahraniční turisty, jakmile nastane ten správný čas. Odpovědně a bezpečně, aby si mohli bez starostí užít zábavnou, nezapomenutelnou, vzrušující a bezpečnou dovolenou s rodinou a přáteli.


Sakarun_photo Boris Kacan


Chorvatsko je rozmanitá země a návštěvníkům nabízí nespočetné zážitky a příležitosti k objevování. Může se pochlubit nádhernými a rozmanitými plážemi, které vyhovují rodinám i párům, ale i těm, kteří hledají nedotčenou přírodu. Většina z nich má Modrou vlajku, což svědčí o kvalitě moře, bezpečnosti a službách. 

Některé z těchto pláží patří mezi nejkrásnější na světě, jako pláž z hladkých bílých oblázků na ostrově Brač, písečná pláž Sakarun na ostrově Dugi otok nebo Rajská pláž v Loparu na ostrově Rab. Kterou si vyberete Vy?