Vitamín D zdarma je neodolatelné lákadlo! Jak ho ale získat?

Co na to lékaři?

Před rokem nikdo netušil, jak moc je pro náš organismus vitamín D důležitý. Dnes je všechno jinak.  V médiích o něm slyšíme denně. Všichni tak víme to nejdůležitější. Vitamín D podporuje naši imunitu.  Tato slova navíc potvrzuje MUDr. Marcel Koch, interní lékař: „Významným účinkem vitamínu D je regulace imunitní odpovědi. Ovlivňuje buňky imunitního systému – zejména lymfocyty a makrofágy.“

Nedostatek vitamínu D

Hladina vitamínu D je v našem těle opravdu velmi nízká. Díky naší zeměpisné šířce je nám slunce jakoby zapovězeno, nemáme tak příležitost mu vystavovat své tělo, které by si díky syntéze tento tělu potřebný vitamín vyrobilo. Bohužel nejsme ani zemí přímořskou, takže nemůže být řeč ani o přísunu vitamínu D z ryb. Ty jsou navíc bohaté na omega-3. Ale ani ty si naše tělo nedokáže vyrobit. Výsledkem je absence vitamínu D a omega-3, což našemu tělu rozhodně neprospívá. A aby toho nebylo málo tak:

„Příčinou je jednak již výše zmíněný nedostatečný pobyt na slunci, jednak i kvalita kůže. Tvorba vitamínu D je nižší u jedinců se suchou kůží, neboť tato neobsahuje dostatek prekurzoru. Syntézu vitamínu D snižuje také vyšší množství melaninu v kůži – u osob se snědou opálenou kůží tedy můžeme očekávat menší novotvorbu. Také používání krémů s ochranou proti UV záření limituje syntézu vitamínu D,“ dodává MUDr. Marcel Koch, interní lékař.

Jaké jsou možnosti?  Nebo snad řešení?

Právě na tento náš nedostatek zareagovala společnost NaturaMed s norskými kořeny. A dost možná jinak, než by se čekalo. „Jako lídr v omega-3 jsme se rozhodli pro dobročinnou akci. Vnímáme to jako určitou morální povinnost vůči společnosti. Proto jsme se rozhodli rozdávat měsíční vzorek našeho nejprodávanějšího produktu OmegaMarine Forte+ zdarma. Je v něm obsažená nejen denní dávka vitamínu D, ale navíc i vysoce kvalitní omega-3. Pro měsíční balení zdarma si stačí zavolat na bezplatnou linku, nebo vyplnit formulář na webu. Měsíční balení Vám navíc dopravíme jen za cenu poštovného 49 Kč. Balení Vám přijde rovnou do poštovní schránky,“ přidává slova do celého příběhu ředitel společnosti Martin Kozelský.

Omega 3 mastné kyseliny v těle DHA je přirozenou součástí řady orgánů a hraje významnou roli při vývoji nervové soustavy“ vysvětluje ještě potřebu omega-3 pro lidský organismus MUDr. Anna-Marie Ďugová.

Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere

„V dnešní době uvěřit tomu, že Vám někdo něco nabídne jen tak, zadarmo, je poměrně těžké. Proto jsem si nejdřív o firmě něco zjistil a dozvěděl se, že má firma 2 miliony zákazníků. To mě asi přesvědčilo. A pak, že rozdává svůj nejlepší produkt. Navíc dnes už všichni víme, jak moc vitamín D a omega-3 potřebujeme. Balíček dorazil skutečně rovnou do schránky a měl jsem skutečně zaplatit jen za poštovné. V balíčku přišla ještě nabídka na roční balení v rámci dobročinné kampaně s 50% slevou, ale bylo jen na mně, jestli si jí vezmu, nebo ne. Spočítal jsem si, kolik by mě stál losos a kolik balení, navíc ve slevě a objednal jsem si to. Nebylo nad čím přemýšlet.“ Popisuje svůj zážitek s firmou Radek Mařík, 45 let.

Zde jsme pro Vás získali odkaz, kde si i vy můžete objednat měsíční balení zdarma a bez závazku. Stačí, když kliknete sem.

 

Publikováno na: