Který je pro vás ten pravý? Vybírání materiálu ložního povlečení je mnohem snazší

Bavlna, stabilita přírody

Povlečení z bavlněného přírodního vlákna je na nebi ložního prádla zářivou stálicí. Většina uživatelů mu dává přednost. Hodí se pro všechna roční období, jeho termoregulační vlastnosti nikdy nezklamou ani ty, co se noc, co noc neustále převalují. Bavlněné povlečení je pro tělo příjemné v létě i v zimě; je hladké a pevné a vhodné i pro nadměrně citlivou pokožku nebo pro lidi trpící atopickým ekzémem.


Bavlněné povlečení Ivanka, Rodinnebaleni.cz


Kvalita na prvním místě

Na trhu je bavlněného povlečení spousta, ne vždy je ale skutečně kvalitní. A protože o kvalitu zde jde především, je důležité vybírat své vysněné ložní prádlo u osvědčeného výrobce. V e-shopu Rodinnebaleni.cz najdete stovky vzorů, barev a výběr je i v nestandardních rozměrech.

Mikrosatén, zázrak ve vaší posteli

Seznam výhod povlečení z mikrovlákna je neskutečně dlouhý. Kvalitní mikrovlákno je jemné jako závoj lesní víly, heboučké, měkké, a protože se snadno probarví, najdete jej v obrovském množství odstínů barev a vzorů.


Mikrosaténové povlečení, Rodinnebaleni.cz


Mikroplyš, hebký přítel

V posledních letech stoupá raketovou rychlostí oblíbenost mikroplyšové povlečení. Je totiž neuvěřitelně příjemné, hebké a huňaté a zachumlat se do něj, to je stejný pocit, jako byste se každou noc vrátili do dětství a objímali oblíbeného plyšáka. Dokáže zahřát na první dotek, ale podle průzkumů se ho pro jeho skvělé vlastnosti čím dál víc lidí odmítá vzdát i v době, kdy už nemrzne a začíná být tepleji.


Mikroplyšové povlečení, Rodinnebaleni.cz


Flanel, spolehlivost a stabilita

Povlečení z flanelu je to pravé pro ty, co mají rádi osvědčenou klasiku. Je dobrou volbou nejen do ložnice v bytě či domě, ale jeho specifický povrch s jemným chloupkem vás potěší v posteli i na chatě či na chalupě. Naše flanelové povlečení je vyrobeno z čisté mykané bavlny, a tento původní způsob výroby zaručuje, že je tělu příjemné. Právě tato vlasová tkanina totiž dokáže kontaktem s tělem odbourávat příznaky stresu. A protože v posteli trávíme skoro třetinu dne, proč si nedopřát každou noc terapii a ráno se probudit svěží a nabití energií?


Publikováno na: