Dubnové akční ceny: Multifunkční designový prvek pro každou zahradu

Existuje celá řada prvků zahadní architektury, které vám při zařizování zahrady pomohou. Při jejich výběru byste měli dbát nejen na vzhled, ale i na nároky na údržbu a jejich životnost. Dřevěné prvky mohou jako nové vypadat skvěle. Po pár deštích ale zjistíte, že vyžadují také značnou údržbu, bez níž jejich životnost klesá. Podobně časem a působením přírodních vlivů degradují i plastové či kovové prvky. Toužíte-li po takovém inventáři zahrady, který dlouho vydrží a je v zásadě bezúdržbový, sáhněte po betonu. Zajisté potěší i příznivá cena betonových prvků.

Řešení pro každé zákoutí s jedním prvkem

V široké nabídce betonových zahradních prvků vyčnívá jeden, jehož druhým jménem je „funkční design“. Jedná se o multifunkční zahradní prvek Playstone. Stačí trocha fantazie a vytoříte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s členitým i hladkým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč, vysoký záhon, bylinková zahrádka či vinotéka.


Díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku a možnosti vrstvení lze z prvků Playstone postavit téměř cokoliv. Jednotlivé prvky je možné v sestavách navíc různě otáčet či spojovat. Pokaždé tak vytvoříte zcela jiný vzhled. Vzorové sestavy pro malé i velké zahrady najdete v naší galerii.

Akční ceny jen do konce dubna!

Do konce dubna 2021 můžete získat Playstone za cenu bez DPH (sleva 21 %) s výhodnou dopravou až na zahradu. Stačí v poptávce uvést heslo „JARO“. Další informace najdete na www.liastone.cz.

100% přírodní

Podobně jako většina výrobků LiaStone je i Playstone vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. Beton se totiž ve své podstatě skládá z přírodních surovin jako je písek, cement, voda a kamenivo. V případě keramického betonu je to lehké keramické kamenivo, které mu propůjčuje řadu skvělých vlastností v čele s nižší hmotností. Navíc je recyklovatelný.

Chcete-li vědět o multifunkčním designovém prvku Playstone více, navštivte web www.liastone.cz, kde najdete zajímavé akční nabídky i různé inspirativní příklady jeho využití.

 

Publikováno na: