Výběr a financován vozidla není jen tak. Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

1. Pomohou s výběrem vhodného vozu

V praxi se často setkáváme s tím, že podnikatelé chtějí financovat poměrně nesourodé předměty, ať se jedná o osobní auto, nákladní auto, bagr, výrobní linku nebo nyní nově elektrokolo. Leasingová společnost sice může deklarovat, že odbaví téměř cokoli, ale v praxi to tak nefunguje. Každá má raději ty své předměty, které financuje. A svůj typ klientů. Proto je tady Fleetexpert. Nabízí komplexní řešení, pomohou s výběrem vozidla, vhodným financováním i pojištěním. Navíc poskytují konzultace zdarma. Podnikatele to nic nestojí a dostane se jim fundovaného a komplexního zhodnocení jejich požadavků na daný předmět financování. Pokud chcete v letošním roce něco pořídit a zainvestovat do firmy, je Fleetexpert správná volba.

2. Nabídnou nejvýhodnější financování

Díky zkušenostem a spolupráci se silnými partnery je Fleetexpert schopen připravit tu NEJLEPŠÍ nabídku. Finanční leasing, úvěr, operativní leasing... Záleží jen na vašich prioritách a plánech.  Pro představu například elektrokolo v hodnotě 100 000 Kč včetně DPH umí ve Fleetexpert nafinancovat za 1600 Kč + DPH měsíčně. Neváhejte je kontaktovat.

3. Vyberou optimální pojistný program

A to za tu nejvýhodnější cenu. Pojištění vozidel, Pojištění majetku podnikatelů, Strojní pojištění, Pojištění speciálních rizik, Pojištění odpovědnosti. Zkrátka to, co si jen budete přát.

Partner, na kterého je 100 % spoleh

Společnost má za sebou více než 3000 úspěšně realizovaných obchodů, při kterých si zakládají zejména na individuálním přístupu a férovém řešení.

Pokud jste firma či podnikatel, neváhejte a kontaktujte Fleetexpert! Dobrá rada nad zlato je zejména v dnešní době dvojnásob cenná.

Více informací naleznete na fleetexpert.cz.