Elektrokolo se stává zajímavým firemním benefitem. Firmy by neměly usnout na vavřínech

Elektrokolo je v současnosti zajímavý firemní benefit

A není se čemu divit. Elektrokolo je ekologický, ekonomický a flexibilní dopravní prostředek. Zejména v jarních a letních měsících je to skvělý kompromis mezi chůzí a jízdou autem. Parkovacích míst není mnoho a zaměstnanci proto mnohdy nemají své auta kde zaparkovat.

Splátky, které zbytečně zatěžují

V této chvíli na trhu téměř neexistuje dlouhodobé financování elektrokol. Pokud chce živnostník či firma zakoupit elektrokolo ve vyšší cenové hladině, čekají je většinou velmi vysoké splátky, které firmu zbytečně zatěžují. Fleetexpert je schopen v rámci svých partnerů zajistit financování až po dobu 5 let.

Pro představu:

Kolo v hodnotě cca 100 000 Kč je Fleetexpert schopen odfinancovat ve splátkách okolo 1600 Kč měsíčně + DPH.

Odborné konzultace zdarma

Fleetexpert poskytuje nezávazné konzultace pro podnikatele, a to zcela zdarma. A nemusí se týkat jen elektrokol. Firma se zaměřuje také na osobní i nákladní automobily, bagry, stroje, výrobní linky i technologie. Fundované a komplexní zhodnocení odborníky s mnohaletými zkušenostmi jsou zde samozřejmostí.

„Většina klientů si hledá tu nejlevnější nabídku na různých srovnávačích. Je zde ale velký prostor chybovat. Při nevhodném nastavení parametrů pak některým lidem zůstavají oči pro pláč. Díky odborné konzultaci ve Fleetexpert se těmto nepříjemným překvapením může včas zabránit.“ dodává Karel Przeczek.

Na závěr

„Fleetexpert je tým profesionálů s 10letou zkušeností v oboru. Má za sebou více než 3000 úspěšně realizovaných obchodů. Individuální přístup a férové řešení dělá z naší společnosti spolehlivého partnera," potvrzuje jednatel firmy Karel Przeczek.

www.fleetexpert.cz