Karel Przeczek: Mám za sebou více než 3000 zrealizovaných obchodů. Práce musí člověka bavit

Jak dlouho působíte na českém trhu a proč jste se rozhodli podnikat v této problematice?

Naše společnost na trhu působí aktuálně třetím rokem. Já osobně jsem v oboru přes 13 let a mám za sebou více než 3000 úspěšně zrealizovaných obchodních příležitostí. Vznikli jsme proto, že se ve své praxi často setkávám s tím, že podnikatel chce nafinancovat poměrně nesourodé předměty, ať se jedná o osobní auto, nákladní auto, bagr, výrobní linku nebo nyní nově elektrokolo. Jedna leasingová společnost sice deklaruje, že odbaví téměř cokoli, ale v praxi to tak nefunguje. Každá má raději ty své předměty, které financuje a ten svůj typ klientů.

Mohou se na vás obrátit klienti i nezávazně a probrat s vámi jejich představy?

Určitě! My nabízíme odborné konzultace zdarma. Podnikatele to nic nestojí a jsme schopni fundovaně a komplexně zhodnotit jeho požadavek na předmět financování, který chce pořídit a zainvestovat do firmy například v letošním roce. Zejména v dnešní době je nejdůležitější umět si správně vybrat partnera na konkrétní věc. Je to lepší, než vše řešit s 10 obchodníky z jednotlivých společností.

V současnosti spouštíte na českém trhu naprosto unikátní službu. O co se jedná?

Je to tak. Jedná se o financování elektrokol pro podnikatele a firmy. V této chvíli na trhu téměř neexistuje dlouhodobé financování elektrokol. Pokud chce živnostník či firma zakoupit elektrokolo ve vyšší cenové hladině, čekají je většinou velmi vysoké splátky, které zatěžují. A to přece v této době nikdo nechce. Naše společnost je schopná v rámci svých partnerů zajistit financování až po dobu 5 let, kdy pro představu kolo v hodnotě cca 100 000 Kč jsme schopni odfinancovat ve splátkách okolo 1600 Kč měsíčně + DPH. V praxi to znamená že podnikatel dosáhne na mnohem lepší kolo než původně uvažoval, popřípadě vybaví koly celou svoji společnost.

Proč zrovna elektrokola?

Jde o velmi žádaný ekologický a ekonomický dopravní prostředek. V této době je to velmi zajímavý firemní benefit pro zaměstnance. Firmy si tím získávají patřičnou loajalitu ke společnosti. Co se týče odpisů, tak ty jsou u těchto předmětů velmi zajímavé. Na tuto problematiku doporučuji individuální konzultaci s námi. Vše při ní probereme v co největším detailu a ušijeme financování na míru.

A s kým v rámci dodání elektrokol spolupracujete?

Spolupracujeme s kvalitním partnerem v rámci Prahy a Středočeského kraje. A tím je Pražská energetika a.s. a její půjčovna a prodejna elektrokol PREkolo, která působí na trhu již 10 let. Chceme spolupracovat s takovým partnerem, který má dostatečnou nabídku skladových zásob a je schopný jakýkoli objem klientů fundovaně ošetřit. Z mé zkušenosti jde hlavně o to, že si musí člověk kolo nebo auto nejdříve vyzkoušet, jinak kupuje zajíce v pytli a nakonec může být nespokojen.  My chceme, aby se k nám klienti vraceli a byli se svojí volbou spokojeni - tzn. dostali kompetentní radu a měli s námi pozitivní zkušenost.

Jste schopni vybavit celou firmu a všechny její zaměstnance?

Samozřejmě. Klienti mohou mít jistotu kvalitního zboží a odborné pomoci. Pomůžeme i s kvalitním pojištěním. A zde bych se rád zastavil a více to upřesnil. Spolupracujeme opět s celou škálou pojišťoven na českém trhu, ale ne každá umí vyjít ve všech aspektech vstříc. Opět jsou pojišťovny, které mají rády ty své předměty k pojištění a deklarují, že vše zvládnou pojistit. Ne všechny to ale umí v té cenové hladině, kterou klient očekává. V současnosti máme velmi dobré zkušenosti s makléřem Kapitol Auto-pojištění, který dokáže v každé situaci navrhnout kvalitně sestavené a velmi výhodně nastavené pojistné.

Náš rozhovor určitě někoho mohl zaujmout a právě tyto věci řeší. Jak má postupovat?

Kontaktovat Fleetexpert a poradit se ZDARMA A NEZÁVAZNĚ o tom, co chce financovat v letošním roce. Ať už je to automobil nákladní, osobní, bagr, stroj, výrobní linka, technologie nebo aktuálně elektrokola. Společně pak vybereme vhodný předmět financování, který jeho firmě přinese co největší užitek a také jej výhodně naceníme a zvolíme nejlepší formu financování tj. operativní leasing, finanční leasing či úvěr. Ještě jednou podotýkám, že jsou naše konzultace zdarma - jak financování, nacenění jednotlivých předmětů, tak i pojištění. Buďte zvědaví a kontaktujte nás. Dobrá rada nad zlato je v dnešní době dvojnásob cenná. Děkuji za rozhovor.


Web: www.fleetexpert.cz

Email: info@fleetexpert.cz 

Tel.: +420 737 253 417