Seniorka měla podezření, že jí někdo sleduje. Co následovalo, by nikdo nečekal

Obavu o svůj majetek a počestnost prokázala brněnská seniorka. Trpělivě čekajícího kurýra v dodávce online květinářství měla za ruského špióna či chlíváka, mapujícího terén, a tak se nebála zavolat na číslo zákaznické linky, uvedené na boku dodávky.

Kurýr doručoval kytici 100 růží

„Ano, o této kuriózní situaci vím,“ říká nám po telefonu Jiří Hemerle, zakladatel a majitel online květinářství Florea.cz, “Paní přišlo podezřelé, že řidič sedí půl hodiny za volantem a jen se rozhlíží okolo. Vše jsme ale prověřili a náš kurýr skutečně čekal na předání kytice. Zákazník si objednal doručení květin na určitý čas a v tomto případě přijíždí kurýr s velkým náskokem, aby ho nezaskočila například dopravní zácpa. Když zákazníkům slíbíme doručení „na minutu přesně“, tak to chceme dodržet za každou cenu.“

Slova zákaznické podpory se potvrdila a seniorka skrze záclonu mohla již za pár minut sledovat kurýra s obří kyticí 100 růží, který byl určený pro její sousedku k narozeninám.

„Tohle se nám opravdu neděje běžně. Rozvážíme květiny po celé republice, takže lidé jsou na naše dodávky s logem Florea.cz zvyklí. Je ale jasné, že paní nikdy kytici doručenou kurýrem nedostala, tak jsem se rozhodl, že jí pošlu krabičku růží. Snad jí krabička s mašlí nepřijde podezřelá,“ bere celou situaci s humorem Jiří Hemerle. 

Publikováno na: