Vše nemusí jít podle plánu. Ženy se začaly krýt členstvím ve spolku. Stojí je 2 500 Kč ročně

Psychické zdraví budoucích maminek, ale i tatínků a nejbližší rodiny je v těchto turbulentních časech stejně důležité jako to fyzické. Asi žádná těhotná žena se nevyhne obavám z toho, že by se mohlo něco pokazit, a pochybnostem o sobě samé. Každá by v takové chvíli měla mít na koho se obrátit. Těhotenství je velká věc a umožnit ho prožít v klidu a s jistotou je motivací zakladatelů Fairsurence Spolku pro mateřství, který svým členkám nabízí benefity pro klid v duši. 

Štěstí přeje připraveným

Členkou se může stát každá těhotná žena a po zaplacení členského příspěvku ve výši 2500 Kč využívat po dobu jednoho roku neomezeně online konzultace s odborníky pro sebe i svou rodinu, absolvovat online předporodní kurz, k přehraným videím se kdykoliv vracet. Získá také přístup k článkům s problematikou psychického i fyzického zdraví v těhotenství a mateřství a hlavně je pro případ, když věci nejdou podle plánu, krytá 500 000 korunami. 

Darujte klid i podporu

Zakladatelé Spolku si prošli osobní zkušeností s těhotenstvími svých manželek a dospěli ke zjištění, že právě dostatek informací, podpora a klid jsou to, čeho se těhotným ženám nedostává, a rozhodli se to změnit. Máte-li ve svém okolí těhotnou, na jejímž klidu vám záleží, můžete jí členství ve Spolku darovat. Určitě se jí bude hodit víc než další dupačky. Vstoupí do společnosti maminek, které si navzájem kryjí záda. V ČR se každé 336. dítě narodí s některou z vývojových vad, které Spolek kryje, a jejich maminky potřebují podporu ještě o něco větší. Nacházejí ji právě ve Spolku. 

Krytí až do tří let věku 

Výhody členství ve Spolku pomáhají maminkám prožít klíčové měsíce jejich životů s tím, že v tom nejsou samy. Obzvlášť ty, které jsou v této bezprecedentní situaci těhotné poprvé, oceňují možnost se online spojit s odborníky, online absolvovat předporodní kurz a kdykoliv si prostudovat článek na téma, které je pálí. Krom toho mají k dispozici srozumitelný přehled všeho, na co mají v rámci soc/zdrav pojištění nárok, a vyhnou se tak spoustě stresových situací na úřadech. Za 2500 Kč získají informace, klid v duši a hlavně jistotu, že kolem sebe mají díky Spolku komunitu dalších maminek, které je kryjí až do 3 let věku jejich dítěte.