Jak investovat s výnosem 9,3 % p.a. se zajištěním nemovitostí?

Poslední dobou si získávají čím dál větší oblibu platformy, které umožňují jednoduše, rychle investovat z pohodlí domova. K těmto platformám patří i RONDA INVEST. Ta na jedné straně poskytuje flexibilní financování podnikatelským subjektům na území České republiky, kdy každý takový úvěr je zajištěn bonitní nemovitostí. Na straně druhé RONDA INVEST umožňuje klientům do těchto úvěrů investovat.

Pro investování u RONDY INVEST platí, že:

·       investoři dosáhnou stabilního výnosu až 6 % ročně,

·       investovat je možné již od 1.000 Kč,

·       RONDA INVEST neustále rozšiřuje nabídku úvěrů, do kterých můžete investovat,

·       každý úvěr nabízený k investování je zajištěn likvidní nemovitostí v Praze, jejím okolí nebo krajských městech. Tato nemovitost představuje pro investory reálnou ochranu jejich investic pro případ, že by dlužník svůj úvěr přestal splácet,

·       cílová doba splatnosti se pohybuje od několika měsíců až do 5 let,

·       s investicí nejsou spojeny žádné vstupní ani pravidelné poplatky,

·       investoři dostávají výnosy na svůj účet každý měsíc,

·       všichni investoři RONDY INVEST dostali až dosud své výnosy včas,

·       investování do úvěrů je velmi jednoduché.

Drobní investoři tak mají jedinečnou možnost podpořit malé a střední podnikatele, podílet se na financování zajímavých nemovitostních projektů, a především získat atraktivní výnos. Ten může činit až 6 % ročně, jak již bylo zmíněno. Při využití stávající časově omezené akce je ale možné dosáhnout na ještě vyšší výnos. Každý nový investor, který si založí investici v minimální výši 10.000 Kč, totiž získá bonus 500 Kč.

Investování u RONDY INVEST je možné si vyzkoušet například na krátkodobém úvěru se zajištěním bytovým domem v Praze 7 na Letné, který má cílovou splatnost k 31.7.2022. Úvěr byl poskytnut české společnosti na rekonstrukci bytového domu v Praze na Letné.


Bytový dům v Praze na Letné, kterým je poskytnutý úvěr zajištěn


Výhody bonusu, který můžete získat, vám podrobněji představíme na modelovém příkladu. Investice do úvěru Bytový dům – Praha 7 - Letná nese výnos 4,76 % p.a. Předpokládaná splatnost investice je 31.7.2022. V případě investice ve výši 10.000 Kč ale navíc získáte v rámci stávající časově omezené akce bonus 500 Kč, takže dosáhnete výnosu 9,3 % ročně.

Modelový příklad výnosu při investici částky 10.000 Kč do úvěru Bytový dům – Praha 7 - Letná

Výše investice: 10.000 Kč

Počátek investice: 30.06.2021

Předpokládané ukončení investice: 31.07.2022

Výnos bez bonusu: 20,7 EUR

Výnos s bonusem: 40,7 EUR

Výnos bez bonusu: 4,760 % p.a.

Výnos s bonusem: 9,369 % p.a.

A jak akční bonus získat? Stačí se registrovat ONLINE na této stránce. Bonus 500 Kč Vám bude následně vyplacen na Váš účet společně s prvním výnosem z Vaší investice.