Známe ideální minikaravany pro pohodový i náročný terén

Svoboda s karavanem SteelDrop

Karavan SteelDrop není žádná otlučená papundeklová krabice. Jeho design potěší oko svými ladnými liniemi a stříbřitým, nablýskaným povrchem z nerezové oceli. Jde o ideálního parťáka na vyjížďky do přírody, na koncert či k přehradě. Nelekne se ani mírného terénu. Dávejte si jen pozor, abyste nejezdili do moc velké divočiny, riskujete poškrábání leštěného povrchu.


Karavan SteelDrop


Má od 350 cm na délku, 170 cm na výšku a 195 cm na šířku. Pro přijatelný komfort doporučujeme pobyt maximálně dvou dospělých osob a jednoho menšího dítěte. Velkou část interiéru zaujímá pohodlná postel 140 x 200 cm. Kompletní výbava obsahuje LCD televizor, topení, osvětlenou markýzu, 2 židle a 2 stoly, 58 l nádrž, venkovní sprchu, plynový hořák, úložné prostory, vlastní přenosnou lednici, baterii, venkovní osvětlení LED, vnitřní i venkovní rádio, dieselové topení Webasto a markýzu. DVD přehrávač a mikrovlnku můžete mít na přání. Díky solárnímu panelu lze docílit energetické soběstačnosti, a když nebude svítit slunce, můžete použít 12V baterii s nabíječkou a připojením na 230V.


Karavan SteelDrop


Kompletní specifikace karavanu SteelDrop najdete zde.

X-Line zvládne i ten nejtěžší terén

Díky revoluční technologii došlo k vylepšení zdvihu, nezávislého zavěšení kol a odpružení ze 7 cm na 16 cm. KNOTT tento typ vyrábí pouze pro Life Style Camper. Tyto karavany tak poskytují bezkonkurenční kombinaci pohodlí a odolnosti.


Karavan X-Line


X-Line však není jen pohodlný společník, je to skála, o kterou se můžete opřít. Se svou odolností je to hrad, který jen tak něco neporazí. Díky bezpečnostnímu laku Line-X je také odolný vůči mechanickému poškození nepříznivým přírodním vlivům. Na lak Line-X poskytujeme 10letou záruku proti protečení.


Karavan X-Line


Karavan má 370 cm na délku, 182 cm na výšku a 195 cm na šířku. I zde platí, že ho doporučujeme pro dva dospělé a jedno menší dítě. Postel má rozměry postel 140 x 200 cm. Karavan lze za příplatek doplnit o střešní stan, který si můžete vztyčit na střeše.


Karavan X-Line


K dalšímu vybavení např. patří lednice, plynový hořák, venkovní osvětlení LED, vnitřní a venkovní rádio, mikrovlnná trouba, dieselové topení Webasto, integrovaný stůl, osvětlená markýza, baterie, zásuvky USB,12V a 230V, čerpadlo pro tekoucí vodu s dřezem a nádrž s 58l kapacitou.

Kompletní specifikace karavanu X-Line najdete zde.

Minikaravan nemusíte kupovat, půjčte si ho

Láká vás svoboda, kterou vám karavan umožní? Ale zároveň vás odrazuje všechno to kolem, co je spojené s vlastnictvím karavanu? Řešení je jednoduché: využijte služeb půjčovny karavanů. Life Style Camper má v nabídce minikaravany, které jsme si v článku představili. Více na informací najdete na webových stránkách.

Publikováno na: