Bolí vás celé tělo? Důvod může být triviální

A co by taková obuv měla splňovat? Zejména označení „pracovní“, která má pro výkon povolání, vyžadujících neustálý pohyb nebo naopak dlouhodobé stání, řadu nepostradatelných vlastností.

Ergonomický tvar a pohodlí

Vybírejte boty s ergonomickým tvarem stélky, který podporuje nožní klenbu, tlumí nárazy při chůzi a tím přispívá k pohodlí chodidel. Pozornost věnujte zejména dynamickým stélkám, které navíc podporují správné držení těla.

Antibakteriální materiál

Pocení nohou je přirozený, byť nepříjemný jev, který často doprovází zápach způsobený rozkládajícími se bakteriemi. Volte proto obuv z antibakteriálního materiálu, který je prodyšný, odvádí vlhkost a zabraňuje tak množení bakterií.

Bezpečí

K tomu, aby noha v botě správně seděla, nestačí jen to, že máte správnou velikost. Obuv by měla mít i jistící prvek v podobě patního pásku nebo vrchního zapínání například u pantoflí.

Další samozřejmostí by také měla být protiskluzová podrážka obuvi, která zamezí pádu, jak uvnitř budovy, tak i venku.

Všechny tyto vlastnosti se snoubí v pracovní obuvi Coqui Professional, která se vyrábí z materiálu CoquiAirTM. Jedná se o pěnu lisovanou na bázi EVA (ethylen-vinylacetát). Předností tohoto materiálu je jeho extrémní měkkost, pružnost a odolnost proti trhlinám. Proto je chůze v této obuvi tak příjemná a pohodlná. Jedinečný materiál CoquiAirTM navíc chrání šlachy a klouby, a to díky mimořádnému vstřebávání úderů a vibrací při kontaktu s patou.

Vybírat můžete hned z několika typů obuvi

Sandály s pevným patním páskem, pantofle s vrchním zapínáním nebo speciální sandály se zesílenou patní částí. Zkrátka vše, co si jen budete přát!

Profesionální obuv teď navíc můžete pořídit s 20% slevou, kterou získáte zadáním slevového kódu EXTRA20 na eshopu Coqui.  

Publikováno na: