Lukáš Langmajer: Našel jsem absolutní klid a pohodu

K divadlu ho přivedla sestra už ve čtrnácti letech. Před pandemií absolvoval klidně dvacet představení měsíčně na různých scénách po republice, a k tomu natáčí filmy a seriály. „Je fajn hrát veselé postavy. Lidi mě pak mají rádi a spíš si mě pustí, protože se pobaví,“ usmívá se herec a „automechanik“ Lukáš Langmajer.


Ve dvou se to lépe toulá. Lukáš Langmajer vyráží do přírody nejraději se svým Škubánkem. Foto: archiv BUSHMAN


V lesích je mi dobře

S rodinou teď žije v Obecnici, která je jednou ze vstupních bran do CHKO Brdy. Brdy – tenhle kout Česka, který se teprve nedávno otevřel veřejnosti, plzeňskému rodákovi učaroval. „Důvodů je mnoho, ale jeden za všechny je, že je mi v nich dobře. Lesy mě těší, dodávají mé duši klid a rozvahu,“ vysvětluje Lukáš Langmajer.


Při natáčení reklamního spotu pro značku BUSHMAN si Lukáš Langmajer i zarybařil. Foto: archiv BUSHMAN.


Toulání se Škubánkem

Nejen brdské lesy jsou místem, kde se Lukáš rád „toulá“, nejraději se svým čtyřnohým parťákem Škubánkem: „Sám bych měl trošku problém. Ještě jsem se nenaučil být úplně sám se sebou na sto procent, vyfiltrovat určité myšlenky,“ přiznává Lukáš Langmajer.


K toulání přibyla během pandemie i nová „vášeň“ – karavaning. Lukáš Langmajer si svobodu na čtyřech kolech užívá i se svým bydlíkem. Foto: archiv BUSHMAN


Nový parťák na cesty

Díky svým toulkám se vloni začal poohlížet po dalším „parťákovi“ na své outdoorové aktivity, ke kterým přibylo cestování v obytňáku. Oslovil více značek, mezi nimi i BUSHMAN. A právě s ním nedávno natočil také první televizní reklamu v historii značky. „Myslím, že první volba byla správná. To znamená: já jsem si vybral, já to chci nosit. Ne že někdo chce, abych já to nosil,“ popisuje výsledek svého hledání Lukáš Langmajer a dodává: „Nemluvě o tom, že mi tohle oblečení sluší.“


V pohodlném oblečení můžete vyrazit jak do lesa, tak do města nebo do kanceláře. Foto: archiv BUSHMAN


Je na vás, kam vyrazíte

Ve videokampani s názvem „To sedí!“ Lukáš Langmajer říká: „V pohodlném oblečení jsem v pohodě celý den.“ Aby ne, nejen aktuální kolekce na jaro a léto, se kterou český outdoorový specialista přichází na trh, je pohodlná a komfortní na víkendové výlety, nekonečné toulky krajinou, vhodná k posezení u letního táboráku i na dlouhé přesuny za volantem, a přitom vás podpoří i při běžné práci na chatě a zároveň zaujme oči pozorovatelů ve městě.

Lukáš Langmajer se tak nejen svým „životem“ na sociálních sítích stává inspirací pro mnohé z nás jak svými myšlenkami, tak také stylem a kvalitou života, které mu příroda poskytuje.