Oblečení, které vydrží? Poslední dobou zbožné přání. Co s tím?

Na počátku byl příběh obyčejného člověka, který při svých toulkách po různých koutech naší planety dostal nápad: vytvořit něco obyčejně přirozeného, a přitom pořádného. Pro lidi s životním názorem, který nás spojuje. Tak vznikl BUSHMAN, značka kvalitního oblečení z přírodních materiálů pro muže i ženy, kteří chtějí žít v souladu s přírodou.

A když už do té přírody vyrazíte, je fajn mít vše potřebné vždy po ruce. Jak? Pravé kapsáče jsou řešení! Přečti si příběhy čtyř produktů BUSHMAN, které mají kapsy přesně tam, kde je potřebujete. Je jen na vás, jaký příběh napíšou příště. Je čas vyrazit.


Vydrží ledacos. Kalhoty Pierson z pevného bavlněného plátna oceníte i při nejnáročnějších expedicích. Foto: BUSHMAN


Kalhoty Pierson: Prostě vydrží

Hledáte pořádné kapsáče, které zvládnou i extrémní zátěž? Cargo kalhoty Pierson jsou z kvalitní bavlny v pevné vazbě, takže vás spolehlivě podrží i při práci na poli, v dílně nebo při expedici do pořádné divočiny. Byť patří do kategorie heavy duty, stále jsou dostatečně prodyšné a nijak vás neomezí v pohybu. A vybírat můžete i z prodloužených délek.


Kraťasy a kalhoty v jednom. Když nechcete plýtvat místem, sáhněte po odepínačkách Wasco a problém je vyřešen. Foto: BUSHMAN


Kalhoty Wasco: 2 v 1

Když nemáte v batohu nebo obytňáku místa nazbyt, sáhněte po cargo kraťasech a kalhotách v jednom Wasco. Jsou odlehčené, mají lehce zúžené nohavice a ideální jsou do teplejších dní. Díky pevnému bavlněnému materiálu v nich s klidem můžete vyrazit i na náročné výpravy. A těch kapes: klínové na předním díle, dvě s patkami a zapínáním na druk na zadním díle a další měchové s patkami na druk po stranách!


Dělejte, co vás baví! Kraťasy Breson II jsou z příjemné bavlny a ideální i pro celodenní nošení. Foto: BUSHMAN


Kraťasy Breson II: Lehké a praktické

V lehkosti je prostě síla. Ať vás baví cokoliv, v cargo kraťasech Breson II vás to bude bavit dvojnásob! Jsou z kvalitní příjemné bavlny a přímo volají po dobrodružství. Spousty kapes jsou samozřejmostí, stejně jako trojité švy všude tam, kde jsou potřeba. Sáhněte si na ně, vezměte na sebe a buďte v pohodě a pohodlí celý den.


Pořádné maskáče. V kraťasech Trooper splynete s přírodou a ani ve městě se neztratíte. Foto: BUSHMAN


Kraťasy Trooper: Pořádné maskáče

A jestli je libo pořádné maskáče, které vás nenechají v klidu (v pohodě v nich ale vyrazte i na celodenní jízdu za volantem), sáhněte po kraťasech Trooper! Jsou z pevné bavlněné tkaniny s drobným vzorem rybí kosti, efektní maskáčování je vytvořené kombinací pigmentového tisku a reaktivního barvení. V těchto kapsáčích splynete s přírodou a ve městě se rozhodně neztratíte.