Pořiďte si 3D tiskárnu a tvořte praktické vychytávky. Víme, jak na to

Pro velkoformátový tisk je ideální 3D tiskárna Creality Ender-3, která už na první pohled zaujme svým kvalitním provedením. Ovládání pomocí velkého, dobře čitelného displeje je stejně snadné, jako sejmutí vytisknutého předmětu. Navíc se nemusíte zatěžovat dokupováním dalšího příslušenství. Vše potřebné pro sestavení je totiž součástí balení. Její sestavení zabere maximálně 10 minut a zvládne to opravdu každý.

Jednoduché ovládání

Hlavní výhodou Creality Ender-3 s rychlostí tisku 180 mm/s je velká tisková plocha s rozměry 220 × 220 × 250 mm. Máte tak možnost vytisknout si modely od velikosti prstýnku po opravdu velké. Je však nutné počítat s vyšší časovou náročností. V tomto případě se nemusíte obávat ztráty napájení, tiskárna si totiž zapamatuje poslední polohu tiskové platformy a po obnovení proudu jednoduše pokračuje dál v tisku. Je založena na FDM technologii tisku, která pro tvorbu modelů využívá jako materiál tiskovou strunu. Ta prochází tiskovou hlavou, kde s materiál taví do polotekutého stavu a postupně nanáší na stavební podložku.

Praktická pomůcka

Tato 3D tiskárna nabízí opravdu vysoký výkon za nízkou a přijatelnou cenu. Je ideální pro každého, kdo se rád zajímá o technologie a zkouší nové věci. S Creality Ender-3 si vytvoříte nejen praktické zlepšováky do auta, na stůl či mobil ale třeba i své oblíbené postavičky z her nebo dárky pro přátele. Můžete se inspirovat již hotovými výrobky například zde. Pokud jste ve světě 3D tiskáren nováčkem a uvažujete o koupi, Creality Ender-3 je pro vás ideální.

Na Alza.cz najdete široký výběr kvalitních 3D tiskáren nejen pro profesionály, ale i pro umělce či domácí kutily. Tak neváhejte a vymodelujte si originální výrobek už teď.

Publikováno na: