Jediný televizor s novou generací OLED panelu? Víme víc!

LG G1 přichází s novým panelem OLED Evo

Tento televizor disponuje jako jediný novou generací OLED panelu. Byly na něj použity nové materiály pro výrobu organických pixelů. Tím bylo dosaženo vyššího maximálního jasu, a to o celých o 20 %. Obraz si tedy vychutnáte i v místnosti ozářené sluncem. U tohoto modelu se myslelo i na jedinečné designové řešení pro instalaci TV na zeď bez sebemenší mezery mezi TV a zdí (balení TV OLED G1 neobsahuje TV stojan, ale speciální nástěnný držák). Řadu G1 najdete ve velikostech 55", 65" a 77".

 

LG C1 v obří úhlopříčce 83"

U tohoto modelu je v nabídce neuvěřitelně velký displej o velikosti 83 palců. Díky tomu si vychutnáte oblíbené filmy a hry v té nejvyšší kvalitě. Zejména u her platí, že čím větší, tím lepší. Porazit soupeře je s takovým obrem hračka. Vybrat si můžete i z menších velikostí: 48", 55", 65", 77".

 

LG A1 je model poháněný procesorem Alpha7

Modelová řada A1 je novou základní modelovou řadou LG OLED TV na trhu, která je aktuálně cenově nejdostupnější, ale stejně jako u modelu C1 zde najdete všechny výhody technologie OLED s ostrým obrazem, rychlou odezvou, plynulým pohybem, displejem šetrným pro oči a velmi tenkým provedením. Za zmínku stojí, že OLED je jediná technologie, která nepotřebuje podsvícení. Každý pixel zde představuje miniaturní organickou diodu, která je ovládána zcela nezávisle na okolí, a tím dokáže zprostředkovat dokonale černou barvu. Na výběr máte ze čtyř velikostí: 48", 55", 65" a 77".

Aktualizované rozhraní WebOS 6.0

Kromě lepšího a plynulejšího rozhraní se můžete těšit i na magický dálkový ovladač s NFC. Ten nabízí možnost hlasového vyhledávání i ovládání v podporovaných jazycích (výsledky odkazují na YouTube a webový prohlížeč). Celou další řadu funkcí zdědily televizory z této nové série od svých loňských předchůdců. Patří mezi ně podpora formátu Dolby Vision IQ, který optimalizuje obraz i na základě okolních světelných podmínek, stejně jako Filmmaker Mode vypínající vyhlazování obrazu nebo AirPlay 2 a HomeKit.

TV využívají nový obrazový procesor α9 4. generace

Středobodem LG OLED TV G1 a C1 je procesor α9 Gen4 4K AI. Jde o revoluční čip, který k analýze a optimalizaci obsahu využívá algoritmy hlubokého učení. Každá úprava obrazu a zvuku probíhá automaticky. Všechno, co budete sledovat, je na špičkové úrovni.

Všechny televizory jsou ideální pro hráče i fanoušky sportu

Díky technologii OLED obraz „nebliká“ tak, jako je tomu u LED technologie – pohyb je tak plynulejší a ostřejší. Pro vášnivé hráče je připravena podpora nejnovějších technologií nové generace jako N-Vidia G-Sync a AMD FreeSync Premium, či VRR. S tím vším jde ruku v ruce i osazení konektorů HDMI ve verzi 2.1.

Podobně bohatou nabídku mají OLED TV také pro fanoušky sportu. Díky nové funkci Sport Alert vám již neuteče žádný zápas a s obrazovým režimem Sport, který zvyšuje jas obrazu pro zvýraznění detailů při sportovních přenosech, si budete připadat jako na stadionu v první řadě.

Připravte se na EURO 2020!

Více informací najdete na lg.com.