Unikátní projekční technologie budoucnosti? Tyto televizory musíte vidět

Milujete fotbal, ale lístek na Mistrovství Evropy jste nesehnali? Nevadí, i z pohodlí svého domova můžete s přáteli prožít naplno všechny hvězdné okamžiky, zvraty i dramata. Stačí se pohodlně usadit k nové velké televizi s projekční technologií budoucnosti a skvělým zvukem, otevřít lahve s dobře nachlazeným pěnivým mokem - a podívaná může začít!

Pokud chcete to nejlepší, zvolte laserovou TV Hisense. Nejenže nabídne špičkový obraz i zvuk, ale můžete se posadit opravdu blízko – mnohem blíž, než ke klasickému LCD televizoru. A stará známá pravda je, že když jsme u obrazovky blíž, můžeme si mnohem lépe všechny akce vychutnat. Vybrat si můžete například laserovou TV Hisense 100 L5F s obřím 100palcovým zobrazovacím panelem, nebo naprostou novinku Hisense HE88L5V, což je první sonická laserová TV na světě se zvukem vycházejícím přímo z 88palcové obrazovky.

Nová laserová TV Hisense 100 L5F s úhlopříčkou přes dva a půl metru (100 palců) využívá futuristickou projekční technologii s unikátním laserovým svícením i řadu pokročilých řešení. Nabízí nejen dokonalý obraz ve vysokém 4K Ultra HD rozlišení s realistickým vykreslením pestré palety barev, ale i prostorové ozvučení Dolby Atmos, takže snadno zapomenete, že nejste na stadionu nebo v kině. Dokonalé iluzi podlehnete i tehdy, když budete díky chytrým funkcím a rychlému operačnímu systému VIDAA U4 sledovat streamované sportovní přenosy nebo třeba hrát streamované konkurenční hry – pohyb bude tak rychlý a plynulý, jako byste byli přímo uprostřed akce. V porovnání s podobně velkými televizory s LCD obrazovou technologií je šetrnější ke zraku, úspornější a navíc je podstatně lehčí, a proto je i instalace snadná. 

Naprostá novinka, sonický laserový televizor Hisense HE88L5V je zárukou intenzivních zážitků při sledování filmů, sportovních přenosů, automobilových závodů nebo hraní her. Skvěle propojuje špičkový 4K obraz se solidním zvukem, který vychází přímo z velkorysého zobrazovacího panelu s uhlopříčkou 88“ (223,5cm) se speciální strukturou podobnou včelí plástvi. Novinka přichází na český trh právě teď.

Technologický gigant Hisense je oficiálním sponzorem nadcházejícího ME ve fotbale EURO 2020. K této příležitosti připravil novou kampaň „Tvůj domov tvůj stadion“, která propojuje domov – místo, kde se cítíme dobře, se stadionem jako místem naplno prožívaných sportovních emocí. Navíc poběží i jedinečná soutěž „Přestup do našeho týmu“ o lístky na EURO, spotřebiče Hisense, unikátní dresy, originální míče a další hodnotné ceny. K tomu, aby se lidé do soutěže akreditovali, však musí projít neotřelým náborem u nesmlouvavého trenéra. K náboru do týmu a soutěžit o lístky na EURO i další ceny se bude dát už brzy na stránkách stadiondoma.cz.

Hisense se věnuje podpoře sportu dlouhodobě. Vedle sponzorství EURO 2020 je také oficiálním partnerem prestižního prvoligového fotbalového klubu Paris Saint-Germaine a nově i oficiálním partnerem Mistrovství světa ve fotbale v Kataru v roce 2022. Televizory Hisense jsou navíc to pravé pro sportovní fanoušky - mají totiž speciální sportovní mód pro dokonale plynulý a ostrý obraz i při extrémně rychlém pohybu na obrazovce – třeba při sportu, živých přenosech z automobilových závodů nebo při hraní her.

www.hisense.czglobal.hisense.com