Latexový catsuit a korzet - silueta komiksové hrdinky, která nepřestane fascinovat

Existují tisíce nezapomenutelných filmových postav. Některé se zapsaly do historie díky svým převratným myšlenkám, jiné díky šlechetným činům a jiné čistě díky svému vzhledu. Učebnicovým příkladem jsou právě komiksové hrdinky. Aby kromě samotného příběhu přežily také v paměti diváků, tasí ty nejúčinnější zbraně. Líbezný kukuč a polonahé tělo nebo dominantní vystupování a latex.

Oslnivě lesklý, přiléhavý kostým dokáže divokou ženu natolik odlišit od ostatních postav, že si ji zkrátka zapamatujete nehledě na to, jestli je kladná, záporná, představuje hlavní roli nebo se v příběhu mihne jen na chvilku. No uznejte, stala by se Catwoman v podání Michelle Pfeiffer tak kultovní postavou, kdyby měla zvířecí hlavu a byla porostlá srstí? Je to právě onen černý lesk, který se všem vryl do paměti.

Je to latex nebo ne?

U většiny lesklých hrdinek není!

Dokonce ani Kate Beckinsale v sérii Underworld nemá na sobě latex, ale tzv. wetlook, což je materiál na pohled podobný, ale svou strukturou naprosto jiný. Pravý latexový catsuit je vyrobený ze 100% přírodního latexu, stejně jako např. klasický kondom. Je to právě ona gumová neprodyšnost, hladkost a přilnavost, která je fenomenální na pohled a působí na těle naprosto odlišné pocity, než jakékoli jiné oblečení. Správně padnoucí catsuit má navíc schopnost zvýraznit tělesné vnady a skrýt drobné nedostatky. A pokud do hry zapojíte i latexový korzet, čeká vás proměna jako z filmu. Rázem se převtělíte do jiné bytosti, stejně jako se to stává komiksovým hrdinkám. Nemusíte hned zachraňovat svět. Staňte se dokonalou sexy bohyní pro sebe a svého partnera. Nebo třeba pro partu kamarádů na společné party.

Jak si roli bohyně vychutnat hned od začátku?

Pokud nemáte s latexem zkušenosti, můžete narazit na několik překážek:

·       Neznalý prodejce vám místo latexu nabídne jiný lesklý materiál. Možná se budete divit, ale internet je plný nabídek latexového oblečení, přitom se v mnoha případech jedná o něco úplně jiného. Spandex, lycru, koženku, lak… Pozor na to!

·       Pro filmové hvězdy se vyrábí oblečení na míru. Aby to vypadalo stejně dokonale i u vás doma, je třeba zvolit správnou velikost. Zakázková výroba na míru není obvykle nutná. Latex je velmi poddajný a pružný, takže si i ve standardně vyráběných velikostech najdete to pravé. Nespoléhejte však na tabulky velikostí a poraďte se přímo s prodejcem.

·       Oblékání a lesk. Kdo neměl nikdy latex v ruce, často se zalekne toho, že se neleskne a nejde obléknout. Finta spočívá v tom, že ho nejprve musíte ošetřit speciálním silikonovým olejem. Ten zajistí snadné oblékání a očekávaný lesk z vnější strany.

·       Poslední, co byste měli znát, je správné skladování. Latex je třeba skladovat čistý, suchý a lehce ošetřený silikonovým olejem. Vlhký by se mohl zapařit a chytat plíseň, bez silikonového filmu by se nepříjemně slepil a začal puchřet.

Přijde vám to neskutečně složité? Nebojte, správná péče o latex není žádná věda. Každý kvalitní prodejce vám přesně poradí a až si to vyzkoušíte, zjistíte, že je to hračka.

Bohyně a šedá myška - dvojí život v praxi

Tak co? Necháte svůdné hrdinky filmovému plátnu nebo je pozvete i do svého života? Celé tělo v těsném latexovém catsuitu, sešněrované pevným korzetem, připravené na nové zážitky… Myslíte, že dvojí život není pro vás? Ono to nemusí být až tak opravdové, jako ve filmu. Představte si, jak sedíte v práci s nic netušícími kolegy a jenom vy znáte pravdu o tom, jakou sexy bohyní dokážete být. Zní to jako drobnost, ale často právě taková drobnost dokáže výrazně pozvednout sebevědomí. A zdravé sebevědomí, jak známo, je jedním z největších klíčů ke štěstí. Nikdy na to nezapomeňte a hrajte si i v dospělosti.

Publikováno na: