Stane se Šestka nejoblíbenějším obchodním centrem? Láká na největší retro hernu svého druhu v Evropě

Spojte příjemné s užitečným

Obchodní centrum Šestka se nachází na okraji Prahy 6, což s sebou nese řadu výhod, zvlášť pokud vyrážíte na nákupy autem nebo se jen chcete vyhnout nakupujícím davům. Všichni řidiči a řidičky ocení nejen blízkost Pražského okruhu, ale také dostatečné množství bezplatných parkovacích míst. Cestu k nám navíc můžete spojit s procházkou v nedaleké přírodní rezervaci Divoká Šárka, nebo s sebou vzít kola a rovnou vyrazit na výlet po některé z okolních cyklostezek.

 

Pohodlí a bezpečí především

Na váš návrat do Šestky jsme se nejen těšili, ale i pečlivě připravovali, vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Jednou z nejjednodušších možností, jak šíření viru zabránit, je pravidelné testování, proto jsme na naši střechu instalovali mobilní testovací buňku, která je k dispozici každý pracovní den. A při čekání na svůj certifikát se můžete zabavit třeba pozorováním letadel, které pravidelně přistávají na sousedním Letišti Václava Havla.

 

Vše pod jednou střechou

Takzvaně pod jednou střechou u nás sežene vše potřebné, od potravin přes drogerii a domácí potřeby i módu pro dospělé, děti i teenagery. Najdete u nás více než 70 obchodů českých i světových značek a ochotní prodavači vám rádi s výběrem poradí. Při brouzdání našimi chodbami si nenechte ujít ani umělecká díla moderních českých umělců, která vystavujeme v naší Sky Gallery.

 

Zábava, kterou ocení všechny děti do 99 let

Nabídku volnočasových aktivit v našem obchodním centru rozšířila retro herna Game World, největší herna tohoto typu ve střední Evropě. Na návštěvníky tu čeká přes 500 pravidelně obměňovaných her na více než 200 herních zařízeních od konzolí, přes počítače nebo arkádové automaty až po mobilní telefony. Mezi hlavní lákadla patří novinky v podobě automatových závodů až pro osm hráčů a nechybí ani populární simulátory motocyklových závodů a střílečky všeho druhu. V Muzeu Her si užije celá rodina, nadšenci do techniky, retrohráči i sběratelé.

Čtvrt melounu za litr?

No a když u nás nakoupíte, nezapomeňte se zúčastnit naší soutěže Čtvrt melounu za litr. Prodloužili jsme ji až do 27. 6. a pravidla jsou úplně jednoduchá. Nakupte u nás aspoň za 1 000 Kč, registrujte se v soutěžním stánku u Fruitisima v prvním patře, schovejte si účtenku a kupon s číslem vaší soutěžní karty a pak už jen netrpělivě čekejte, zda se na vás usměje štěstí. Zúčastnit se může každý starší 18 let a akce se nevztahuje pouze na nákupy v hypermarketu Albert. 

Publikováno na: