Vychutnejte si své nákupy v klidu a pohodlí. Víme kde!

Čtvrt melounu za litr?

Naši soutěž Čtvrt melounu za litr jsme prodloužili až do 27. 6., tak neváhejte a přijďte k nám zkusit štěstí! Pravidla jsou úplně jednoduchá. Nakupte u nás aspoň za 1 000 Kč, registrujte se v soutěžním stánku u Fruitisima v prvním patře, schovejte si účtenku a kupon s číslem vaší soutěžní karty, a pak už jen netrpělivě čekejte na vítězství. Zúčastnit se může každý starší 18 let. Akce se nevztahuje pouze na nákupy v hypermarketu Albert. Tak udělejte radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

70 značkových obchodů pod jednou střechou

Takzvaně pod jednou střechou u nás seženete vše potřebné, od potravin přes drogerii a domácí potřeby i módu pro dospělé, děti i teenagery. Najdete u nás více než 70 obchodů českých i světových značek a ochotní prodavači vám rádi s výběrem poradí. Naše portfolio jsme navíc v květnu rozšířili o oblíbenou značku Sinsay, která nabízí dostupnou módou pro celou rodinu.

Zábava, kterou ocení všechny děti do 99 let

Nabídku volnočasových aktivit v našem obchodním centru rozšířila retro herna Game World, největší herna tohoto typu ve střední Evropě. Na návštěvníky tu čeká přes 500 pravidelně obměňovaných her na více než 200 herních zařízeních od konzolí, přes počítače nebo arkádové automaty až po mobilní telefony. Mezi hlavní lákadla patří novinky v podobě automatových závodů až pro osm hráčů a nechybí ani populární simulátory motocyklových závodů a střílečky všeho druhu. V Muzeu Her si užije celá rodina, nadšenci do techniky, retrohráči i sběratelé.

 

Pohodlí a bezpečí především

Na váš návrat do Šestky jsme se nejen těšili, ale i pečlivě připravovali, vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Jednou z nejjednodušších možností, jak šíření viru zabránit, je pravidelné testování, proto jsme na naši střechu instalovali mobilní testovací buňku, která je k dispozici každý pracovní den. A při čekání na svůj certifikát se můžete zabavit třeba pozorováním letadel, které pravidelně přistávají na sousedním Letišti Václava Havla.

Publikováno na: