Dárek z Japonska. Sofistikované čistění zubů je už i u nás

Kartáčky IONICKISS jsou vhodné jak pro dospělé, tak pro děti ve věku od 4–5 let. Záleží na velikosti dětských zoubků a ručičky. 

Kartáčky mají patentovanou japonskou technologii

Ta zaručuje snazší a efektivnější odstranění zubního plaku. Klinická studie dokonce tvrdí, že během 2 minut vyčistí zuby precizněji a odstraní o 48 % plaku více než klasický manuální kartáček. A to i bez použití pasty.

Maminky oceňovaly hlavně lehkost kartáčku a to, že skvěle padne i do dětské drobné ručičky. Hlavice dětského kartáčku má na sobě navíc malé V na konci štětinek, díky čemu se tak čistí stoličky snadněji. U dětské verze je výhoda také to, že pro precizní vyčištění není potřeba pasta, kterou děti s oblibou polykají.

Maminka Dáša, dcera Violka (8)

"Po vyzkoušení kartáčků IONICKISS už nechci žádný jiný kartáček ani vidět! Kartáček se krásně hodí do ruky, je lehký, vyrobený z příjemných materiálů, štětinky na kartáčku jsou tak jemné a přes to velmi pevné, tak aby důkladně vyčistily nejen zuby, ale i dásně a jazyk! Stačí velmi jemným způsobem zuby vyčistit a ten pocit po vyčištění zubů je velmi příjemný a přirozený!"

Maminka Jana, dcera Laura (5)

“Kartáček jsme s dcerkou testovaly krátce, ale intenzivně. Dceru nadchl okamžitě. Vejde se jí akorát do její drobné ručky a samotným kartáčkem si pohodlně dosáhne po celé puse. Dcera už prý nechce používat jiný. Já chvilku bojovala se správným držením, ale po několika dnech už mi to šlo samo. Díky ionizaci není nutné používat pastu, což jsme ocenily hlavně večer, protože před spaním si vždy vymačkáváme pomeranč a ten není v kombinaci s pastou tím pravým ořechovým. Za nás je to kartáček, který by neměl v domácnosti chybět. Je praktický a i po krátké době používání na sobě pociťuji lepší pocit v ústech.”

Maminka Lucka, syn Max (8)

"Když se k nám dostala informace o možnosti testovat IONICKISS, neváhala jsem. Byla jsem velmi zvědavá, v čem jsou tyto kartáčky tak speciální. Už od prvního použití jsem cítila změnu oproti běžnému i elektrickému kartáčku. Zuby byly po použití velmi hladké, a to i po dalším jídle či pití. Jemné štětinky nám se synem vyhovují, nedráždí dásně a to je v jeho případě, kdy se mu chrup mění, je velmi zásadní. Takže doporučuji 100% všem vyzkoušet!"


Publikováno na: