Video: Jak se staví dům jedním tahem?

Co jsou Domy jedním tahem?

Domy jedním tahem se nestaví z tvárnic, ale montují se z prefabrikovaných velkoplošných dílců, které se před zahájením výstavby pečlivě připravují ve výrobě. Je to vlastně taková velká stavebnice, v níž do sebe všechny díly přesně zapadnou. Základním materiálem pro jejich výrobu je LiaporBeton – lehký keramický beton, jehož podstatnou složkou je 100% přírodní keramické kamenivo Liapor.


Dům i pro další generace

Domy z LiaporBetonu mají velmi dlouhou životnost, jak lze u betonu očekávat. Bez problémů a bez zásadních investic vydrží sloužit i příštím generacím. Což s jistotou v hlase nelze říci o všech „moderních“ stavebních systémech. V Domech jedním tahem se navíc díky jejich keramické podstatě také příjemně bydlí. Jejich vnitřní klima se podobá cihlovým domům – v zimě hřejí, v létě chladí. A díky minimu mokrých procesů použitých při výstavbě nemusí vymrznout přes zimu. Bydlet tak můžete už za 6 měsíců od zahájení výstavby.

Rychlost á la dřevostavba

Rychlost výstavby Domu jedním tahem je skutečně působivá. Na připravené základové desce se hrubá stavba přízemního domu montuje pouhé 2 dny. U patrového domu je to ještě o 2 stavební dny více.

Ideální pro dostavbu svépomocí

Domy jedním tahem lze postavit do fáze hrubé stavby nebo domu k dokončení. Proto jsou velmi oblíbené jako základ pro dostavbu svépomocí. Nejnáročnější část výstavby provedou odborníci s plnou zárukou. Dokončení už si řídíte sami podle svých časových a finančních možností. Díky několika vychytávkám je finální dokončení domu dokonce snazší, rychlejší a dokonce i levnější, než u jiných stavebních systémů.

·       Z výroby je ve stěnách připraveno kompletní vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci, prostupy a drážky pro rozvody vody i kanalizace. U patrových domů jsou připraveny v konstrukci hrubé stavby prostupy pro rozvod vzduchotechniky. Odpadá tak pracné sekání drážek a otvorů.

·       Výraznou úsporu času i peněz přináší i hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít jen sádrové stěrky.

·       Dům je připravený k nastěhování ihned po svém dokončení.

Typový projekt domu ZDARMA

katalogu Dům jedním tahem nenajdete stovky průměrných projektů, ale 20 těch nejlepších, které vznikly na základě nejčastějších požadavků zákazníků a dlouholetých zkušeností týmu DJT s plánováním i výstavbou rodinných domů. Kompletní typový projekt domu získáte při objednávce domu zdarma.

Zákaznický servis na 1*

Domy jedním tahem jsou pověstné nejen pro své vlastnosti a unikátní stavební technologii, ale také díky skvělému zákaznickému servisu, který zajišťuje tým obchodně-technických poradců. Ti jsou zákazníkům k dispozici od výběru domu až po jeho bezproblémové předání. Firma si také zakládá na dodržení smluvních podmínek a časového harmonogramu. Pokud vás všichni straší pozdějšími stavebními vícenáklady, pak se u DJT nemusíte bát, cenu víte vždy předem.

Více informací o Domech jedním tahem a aktuálních akčních nabídkách najdete na webu www.dumjednimtahem.cz.

Publikováno na: