Rychle, pohodlně a se slevou. Tvůrci nového e-shopu mají velké ambice

„Rychlost, čistota a především jednoduchost – to byly naše hlavní požadavky, kterými jsme se řídili při vývoji“, říká Jiří Bejšovec, majitel společnosti S E T O S, která je provozovatelem e-shopu a významným dodavatelem a distributorem elektroniky s více než 25letou tradicí. Proto nový e-shop iSPACE.CZ umožňuje snadnou orientaci díky promyšlené produktové struktuře, filtraci a vyhledávání, kdy reaguje na požadavky a potřeby svých zákazníků.

Za povšimnutí stojí čistý a přehledný design, který je velmi líbivý a odpovídá aktuálním trendům. Na hlavní stránce najdete nejzajímavější akce, tipy na zvýhodněné produkty a ty nejžhavější novinky. A až si vyberete svého favorita, v košíku na vás čeká nová platební metoda PlatímPak s odložením platby až o 30 dnů bez jakýchkoli poplatků! Zákazníkům je také nově umožněno vytvoření uživatelského účtu, díky kterému získají přehled nejen o svých objednávkách!

Nový e-shop přitom nemá sloužit pouze jako prodejní místo, ale stane se také informačně hodnotným zdrojem. V sekci článků najdete zajímavé testy a recenze, naše doporučení nebo informace o očekávaných novinkách a trendech v oblasti elektroniky.

A to hlavní na konec! Spuštění nového internetového obchodu iSPACE.CZ je od 1. do 14. července, doprovázeno speciální akcí se slevami více než 20 % na oblíbené produkty, které byly pro zákazníky pečlivě vybrány a jinde je za podobnou cenu nekoupíte. Nejzajímavější produkty budou k dispozici v omezeném množství, proto neváhejte – kdo dřív přijde, ten si na e-shopu velmi výhodně nakoupí!

Nakupujte na iSPACE.CZ rychle, pohodlně a hlavně se super slevou více než 20 %!