Lucie (34 let): Dobrý pocit ze sportování mi kazí drobnosti, nad kterými by ostatní možná mávli rukou

Čeští lékárníci vymysleli a uvedli na trhu novinku, krémpastu Zitenax Active, po které se vyplatí právě v takové pekelné situaci sáhnout. „Krémpastu jsme vyvíjeli s cílem podporovat aktivní pohyb u lidí bez rozdílu věku i kondice. Chtěli jsme, aby všichni aktivní lidé v každém věku měli ze sportu radost a potíže s namáhanou kůží je v pohybu neomezovaly,“ říká Mgr. Marek Hochmann, lékárník ze společnosti Next Force, a.s., která uvedla novinku na trh.

Takže teď pro vás máme hned 2 dobré rady:  buď tu čertovsky palící kůži po návratu domů jemně očistěte vodou, osušte a namažte speciálním krémem, nebo na to jděte jako správný preventista, který problémům předchází, a svá „riziková“ místa na pohyb připravte. Jak? Stačí na ně rozetřít jemnou vrstvičku krému předem, tedy před během, chůzí, sportem, prostě jakýmkoli pohybem. S tímhle postupem to svědící peklo ani nevznikne.

Novinku otestovala Lucie (34 let): „Bohužel někdy radost a pocit z dobře odvedeného výkonu kazí drobné nepříjemnosti. U mě to ještě donedávna byly odřené prsty na nohou. Slabou vrstvu krémpasty natřu na prsty u nohou, do meziprstí a taky na nárty. Od běhu mě neodradila ani nedávná vedra, vyzkoušela jsem Zitenax Active i do podpaží, protože i tam se občas kůže při běhu v tílku odírá. Protože se Zitenax Active osvědčil jako skvělý „ochránce“ mojí kůže, využíváme ho teď celá rodina na pěších nebo cyklovýletech – dcerčina zarudá třísla po větším výjezdu na kole jsou minulostí. Jako velký benefit hodnotím, že podrážděnou kůži dál nedráždí např. štípáním nebo pálením, má velmi příjemnou konzistenci a téměř hned kůži zklidnil. Do druhého dne bylo zarudnutí pryč.“

Krémpasta z lékárny

ZITENAX ACTIVE je úplně nová forma ochrany kůže, která dostává zabrat sportem nebo aktivitou, kdekoli na těle. Ochrání pokožku profesionálních i rekreačních sportovců každého věku. Je bezpečný i pro pokožku malých sportovců – dětí a mládeže, úspěšně ho otestoval a následně schválil Státní zdravotní ústav,“ říká Mgr. Hochmann.

Krémpasta ZITENAX® ACTIVE

• Je vhodná pro sportovce a pohybově aktivní lidi.

• Díky své konzistenci mezi krémem a jemnou lékárenskou pastou vydrží po rozetření na pokožce, tím může chránit a 

  pečovat mnohem déle než běžné hydratační krémy = spojuje vlastnosti krému i pasty v jednom přípravku.

• Není mastná, dovoluje tedy pokožce dýchat.

• Po umytí či sprše se bezezbytku a pohodlně smyje.

• Je bezpečná pro kůži dětí i dospělých.

Krémpastu Zitenax Active koupíte v lékárnách nebo na největší internetové www.lekarna.cz. Vyvinula ji česká společnost NextForce, a.s., která vyvíjí a uvádí na trh ověřené, kvalitní, účinné a bezpečné medicínské přípravky ve spolupráci s lékárníky a lékaři. Výrobu, dle nejpřísnějších farmaceutických norem, realizuje rovněž v ČR. V současné době se NextForce převážně soustředí na obory dermatologie, pediatrie a stomatologie. Více na www.nextforce.cz.


Publikováno na: