Jak vybrat spodní prádlo pro plné tvary? Poradíme vám!

U podprsenky vsaďte na širší ramínka

Při volbě podprsenky jsou skvělou volbou širší ramínka. Ta úzká se zařezávají a mnohdy jsou tak nejen nevzhledná, ale i nepohodlná. Ženy kyprých tvarů navíc mívají i velká prsa a podprsenka s úzkými ramínky neposkytuje dostatečnou podporu.

Široká ramínka a zapínání problém vyřeší. Není-li vám v klasické podprsence s kosticemi dobře, zvolte nevyztuženou podprsenku bez kostic, která je pohodlná a není viditelná pod trikem ani šaty. Chtějte pohodlí a přirozenost!

Nikdo se nemusí mačkat v nepohodlném spodním prádle. Vybírejte si vždy velikost, která vám padne. Volba menší velikosti nebo střihů určených pro štíhlé postavy totiž korpulentnější postavě uškodí. Pokud si pořídíte prádlo, které vám je menší, bude se zařezávat, stahovat a může zatočit s vaší sebedůvěrou. Větší prádlo ale také postavě neprospívá.

Správná velikost a střih spodního prádla vám dopřeje skvělý pocit a pohodlí. Nic netlačí, neomezuje a o spodním prádle nebudete celý den vědět.

Zkoušejte varianty, určitě přijdete na tu svou

Kvalitní prádlo pro ženy s plnými tvary kombinuje krásu, pohodlí a zdůrazní vaše přednosti. Přitom není na první pohled vůbec vidět. Výběr ale není mnohdy jednoduchý. Ženy s většími vnadami o tom vědí své. Proto doporučujeme správně se změřit (s tím vám pomůže i odborník v obchodě) a zkoušet si jednotlivé střihy. Co je totiž pohodlné jednomu, může být druhému nepříjemné.

Ošklivé a nesexy? Ani omylem!

Možná si myslíte, že v prádle pro plnoštíhlé nebudete přitažlivá. Opak je pravdou! V obchodech najdete podprsenky, kalhotky i plavky, za které se rozhodně nemusíte stydět. A bonusem pro vás bude, že se v něm díky střihu a správné velikosti budete cítit přitažlivě a sexy.

Kalhotky s vyšším pasem vám přinesou pohodlí i sebevědomí

Dámy s většími velikostmi mívají větší bříško. A stává se, že jej chtějí skrývat, aby nebylo příliš viditelné v šatech nebo v tričku. Pokud vybíráte kalhotky, vyhněte se těm, které končí u boků. Takové kalhotky spíše boky a bříško rozdvojí. Sáhněte po kalhotkách s vyšším pasem, které budou pohodlnější a zároveň bříško schovají. Pokud chcete svou postavu vytvarovat, podívejte se po stahovacích zeštíhlujících kalhotkách.