Atraktivní spodní prádlo pro plnoštíhlé? Žádný problém!

Neomezujte se!

Kdo by se chtěl svírat v nepohodlném spodním prádle. A vězte, že nemusíte. Ani, když máte korpulentnější postavu. Vybírejte si proto takovou velikost, která vám padne. Když si koupíte prádlo menší velikosti, spíše vám to uškodí. Prádlo se totiž bude zařezávat, bude vás stahovat a také vám v něm nebude příjemně kvůli vzhledu.

Proto chtějte pohodlí, sebevědomí a skvělý pocit s prádlem, které má správný střih a velikost. Takové prádlo se navíc nebude celý den připomínat tlačením a shrnováním.

Vyzkoušejte střihy, určitě najdete ten svůj

Co padne jednomu, nemusí sedět druhému. Proto pátrejte po prádle pro ženy s plnými tvary, které zdůrazní vaše přednosti a přirozenost. Výběr někdy není jednoduchý, o čemž ženy s velkými vnadami vědí své. Doporučujeme se pečlivě změřit, míry si zapsat a vybírat prádlo, které jim odpovídá.

I prádlo pro plnoštíhlé dokáže být sexy!

Lidé si často myslí, že prádlo pro plnoštíhlé nemůže být atraktivní. To ale není pravda. V nabídce obchodů najdete podprsenky, plavky, kalhotky i další prádlo pro plnoštíhlé, které vás překvapí svou krásou. Zkusit můžete i korzety a bodýčka, ve kterých se budete cítit přitažlivě a sexy.

Jak na kalhotky pro plnoštíhlé

Ženy, které nosí větší velikosti, mívají i větší bříško. Vybíráte-li spodní kalhotky, doporučujeme vyhnout se střihům, které končí v bocích, aby vaše břicho a boky spíše nerozpůlily. Řešením jsou kalhotky s vyšším pasem. Jsou pohodlnější a částečně schovají i větší bříško. Vhodné jsou i do upnutějšího oblečení. Chcete-li své tělo vytvarovat a vyvarovat se rozdvojení v problémových partiích, sáhněte po stahovacích kalhotkách. Jsou ideální volbou i do šatů.

A co podprsenka? Širší ramínka vaše vnady udrží

Pokud sháníte podprsenku velkých velikostí, která vás konečně nebude trápit, zvolte tu se širšími ramínky a zapínáním. Úzké proužky ramínek se totiž zařezávají do ramen, a navíc vaším prsům neposkytnou odpovídající podporu, z čehož by vás mohla bolet záda.

Není-li vám příjemně v podprsence s kosticemi, doporučujeme nevyztuženou podprsenku bez kostic. Je pohodlná, a zároveň není viditelná pod oblečením. V poslední době jde o vracející se trend, který volí ženy, které mají rády volnost a komfort.