Prádlo pro plnoštíhlé ženy – jak ho vybrat?

Dejte na svou velikost, bude vám skvěle!

Bez padnoucího prádla se ženy neobejdou. Plnoštíhlé dámy však mívají problém jej vůbec vybrat. Nepodlehněte konfekčním velikostem a nevybírejte menší prádlo, než je vaše skutečná velikost. Kromě nepohodlí by vás totiž čekal i nepříjemný pocit při pohledu do zrcadla.

Proto se pečlivě změřte a buďte k sobě upřímná. V prádle, které vám padne střihem i velikostí, vám totiž bude doopravdy nejlépe. Padnoucí prádlo se nikde nezařezává, nesklouzává a pod oblečením není vůbec vidět. Problém může dělat menší i větší velikost. A navíc, každý výrobce uvádí pro různé velikosti jiné rozměry. Znát své míry a oblíbený střih je proto základ.

Budete sexy, věřte nám!

Ani dámy s plnými tvary nemusí nosit „bombarďáky po babičce“. I prádlo pro plnoštíhlé může být atraktivní. V obchodech najdete kalhotky pro běžné nošení, na rande i romantický večer. A nemusíte zrovna nosit velikost XS, abyste se v něm cítila přitažlivě. Stačí hledat prádlo pro dámy s většími vnadami, které je takové postavě přizpůsobené již svým střihem a provedením. Vyzkoušet můžete i krajkové korzety a bodýčka.

Kalhotky s vyšším pasem z vás udělají královnu sebevědomí

Znáte pocit, kdy si oblečete upnutější oblečení, a najednou máte rozpůlené boky? To dělají kalhotky končící u pasu. Proto, až příště budete nakupovat kalhotky, sáhněte po těch s vyšším pasem. Jsou pohodlnější, nerozpůlí vaše bříško, naopak jej částečně schovají. Vhodné jsou i do šatů.

Jako mávnutím kouzelné hůlky vás opticky zpevní tvarující kalhotky, které jsou ideální pro zvláštní příležitosti, kdy se chcete obléct do slavnostního nebo společenského oblečení. Zabrání rozdvojení problémových partií a vám bude příjemněji.

Široká ramínka vám dopřejí pohodlí

Plnoštíhlé ženy mívají vnadné poprsí, které něco váží. Úzká ramínka podprsenek se zařezávají do ramen, což je nepohodlné a také pod oblečením nehezké. Navíc vám neposkytnou podporu. Proto by podprsenka pro plné tvary měla mít širší ramínka a záda a dostatečně velké košíčky. I zde doporučujeme pečlivé změření.

Některým ženám není příjemné nošení podprsenek s kosticemi. Proto doporučujeme nevyztužené podprsenky bez kostic, které jsou pohodlné a nejsou pod oblečením vidět.