Užijte si dovolenou u moře bez dětského křiku

Někdo vyhledává dobrodružnější cestu plnou sportovních aktivit, více objevování a adrenalinových zážitků, vzdálenější, exotické destinace, jiný si představuje hlavně ticho, klid, odpočinek s knížkou pod slunečníkem, dobré jídlo, večerní zábavu nebo atraktivní nákupy. Nejde jen o výběr destinace a lokality, kam vyrazit – přeci jenom všichni dnes víme, že jsou klidnější nebo živější místa a letoviska, jde také o správný výběr ubytování.

Cestovní kanceláře mají ve svém portfoliu širokou škálu ubytování, které vychází vstříc různým požadavkům klientů. Ti si mohou vybrat od destinací a hotelů ideálních pro rodinnou dovolenou, přes party hotely, kde to žije a večerní akce jsou společenskou událostí nejen pátečních a sobotních nocí, po hotelové komplexy, které nabízejí ubytování Adults only, tedy pouze dospělým. Poznáte je podle toho, že mívají ve své nabídce označený věk, od kterého se u nich mohou hosté ubytovat.

Ubytovací zařízení určené pouze pro dospělé nebo s částmi vyhrazenými pro dospělé jsou dnes k dispozici ve většině oblíbených dovolenkových destinací, jako je Řecko, Turecko, Egypt i řada dalších. Najdete je samozřejmě i v exotických destinacích.

Vyzkoušet můžete i vodní a adrenalinové sporty (zdroj: Shutterstock)

Nekonečná párty

Pokud se chcete u moře hlavně bavit, máme pro vás skvělý tip. Pro všechny, kdo se rádi baví od rána do večera a klidně i od večera do rána, vzniká v přímořských letoviscích nový trend: PÁRTY HOTELY! Právě takové hotely má v nabídce i CK Blue Style. Například Hotel Meraki Resort v egyptské Hurghadě se pyšní unikátní atmosférou připomínající taneční party kluby a je vůbec první svého druhu na Středním východě! Hotel se stravováním All Inclusive leží přímo u nádherné písčité pláže, rozdělené do několika lagun a nadchne všechny, kteří se na své dovolené chtějí bavit celý den a celou noc!

Jestli už máte letošní dovolenou za sebou, můžete si už pomalu začít těšit na tu další. Cestovní kancelář Blue Style již spustila prodej zájezdů na léto 2022. V rámci First Minute nabídek máte možnost získat skvělé slevy a výhody. Pokud patříte k držitelům poukazu TravelSafe+, uplatněte tento poukaz při rezervaci zájezdu z nabídky Léto 2022 do 31. 11. 2021 a získejte navíc benefit ve formě 10 % slevy.