Užijte si dovolenou u moře v rodinném kruhu. S konceptem Multigenerační dovolené to půjde snadno

Dnešním trendem je cestovat ve větší skupině nebo v početnější rodině různých generací, od malých dětí, až po prarodiče. Je to logické. Doba je rychlá, náročná. Na dny dovolené si dnes šetříme nejenom peníze, ale hlavně čas. A čas trávený s rodinou je nevyčíslitelný. Ideální je proto spojit vše dohromady: vzít děti i prarodiče a vyrazit za sluncem a teplem na mořské pobřeží. I když je to pro některé z nás nepředstavitelné, dnes už není důvod mít z takovéto cesty obavy.

„Pravidelně sledujeme, co naši klienti vyhledávají, jestli se mění jejich preference nebo přání, abychom jim mohli vycházet vstříc a nabízet služby a produkty dle jejich představ, i právě proto jsme před dvěma lety spustili koncept multigenerační dovolené,“ říká Ilona Topolová, tisková mluvčí CK Blue Style.

Pochopitelně každý člen rodiny má představy o ideální dovolené odlišné. Děti se vidí řádit v mořských vlnách nebo v bazénu, od brouzdaliště, až po bazén s tobogány. Rodiče se těší na chvíle pod slunečníkem s koktejlem v ruce. Plánují společné výlety i program, ale stejně tak sní o chvílích, které by měli jen sami pro sebe, pokud prarodiče děti pohlídají. Babička s dědou tráví společné chvíle s vnoučaty, zatímco rodiče cestují, a v čase určeném na relax a odpočinek vyrazí na společnou večeři ve dvou.

Cílem konceptu multigenerační dovolené je pomoci klientům s výběrem správného hotelu tak, aby poskytoval služby pro široké spektrum věkových kategorií, a tím každému nabídl přesně to, co od své dovolené očekává. Součástí těchto hotelů jsou aqvaparky, dětská hřiště, sportovní vyžití, ale také relaxační zóny určené pouze pro dospělé. „Jsme si vědomi, že vyrazit na dovolenou v početnější rodině, kde má každý svá osobní přání a představy, vyžaduje větší organizaci a promýšlení dovolené. Abychom klientům výběr usnadnili, pečlivě jsme vytipovali hotely, které splňují požadována kritéria a v naší nabídce jsme je označili ikonou Multigenerační dovolená, “ vysvětluje Topolová.


Hotely vhodné pro multigenerační dovolenou jsou v nabídce CK Blue Style označené touto ikonou (zdroj: Blue Style)