Proč se vyplatí investovat do kryptoměn

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti kryptoměn?

Počet investorů roste. Lidem se kryptoměny líbí, investují do nich již menší část svého kapitálu. Dá se však očekávat, že postupem času se situace výrazně změní. Svědčí o tom například rostoucí zájem tradičních institucionálních investorů, bank, ale i rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB), která připravuje spuštění digitálního eura, což má pozitivní vliv na osvětu ohledně tradičních kryptoměn.  

 Doporučujete investování spíše začátečníkům nebo pokročilým?

Investování do kryptoměn je vhodné pro každého. Záleží na přístupu jednotlivého investora. Naše společnost chystá řadu novinek, které vycházejí vstříc zájemcům o obchodování s virtuální měnou, ale i těm zkušenějším. Jde o přidání dalších virtuálních aktiv, které bude možné na platformě stakovat. Pro uživatele pak vlastní platební kartu, která umožní platby kryptoměnami u obchodníků a získání cashbacku z každého nákupu.  

 Můžete přiblížit vizi vaší platformy?

Podporujeme firmy a technologické týmy z mnoha perspektivních odvětví. Jedním z prvních projektů, kterému DEXFIN pomohl na globální trh, je ambiciózní projekt VICTORIA VR z oblasti virtuální reality, což je již nyní odvětví v řádech miliard dolarů. Dále připravujeme podporu projektů z oblasti decentralizovaných financí (Defi), oblasti decentralizovaného úložiště energie a cestovního ruchu.  


Zdroj: DEXFIN


 S jakým úrokem na Vaší platformě mohou klienti počítat?  

Již dnes umožňujeme rychle a bezpečně nakupovat, prodávat a spravovat digitální měny (kryptoměny) v reálném čase z jednoho rozhraní, bez zprostředkovatelů a za nízké poplatky. Součástí její nabídky jsou mobilní aplikace DEXFIN pro iOS a Android. Připravujeme vlastní kryptomaty pro virtuální aktiva, kde si můžete zakoupit BTC a brzy i DEXFIN. K využití je její staking - držení zamknutého tokenu DXF na platformě s úročením 11 % p.a. (obdoba termínovaného vkladu s úrokem). Platforma aktuálně umožňuje staking několika aktiv - Bitcoin, USDT, DEXFIN a VICTORIA VR a chystá přidání dalších aktiv.

Jedna z obav při nákupu kryptoměn bývá bezpečnost, je na místě?

Nabízíme řešení pro bezpečné uchovávání a zhodnocení kryptoměn, kdy se uživatelé nemusí obávat o svá virtuální aktiva. Připravuje proto technologii zabezpečení virtuálních aktiv v podobě tzv. multi-party-computation, která nahrazuje privátní klíče. Řešení již prošlo auditem a splňuje specifikaci SO2C- Type 2 a celý systém zabezpečení je pojištěn na 600mil. Kč. V návaznosti na vlastnictví multi-party-computation pak připravujeme unikátní peněženku, v níž si budou moci její držitelé přehledně ukládat svá digitální aktiva (kryptoměny), dostávat novinky, prolinkovat se do opakovaného nákupu, či je přeposílat na Swap do decentralizovaného obchodování. V peněžence budou postupně přibývat další nové funkcionality.


Zdroj: DEXFIN


 Povězte nám o vašem aktuálním projektu  

V rámci zlepšování a rozšiřování služeb společnost navyšujeme provozní kapitál formou tzv. equity crowdfundingu, kdy se zájemci mohou stát akcionářem platformy a získat podíl na výnosech.

Pro budoucí akcionáře jsme vyhlásili soutěž o 51 voucherů na dovolenou, v celkové částce převyšující 600 000 korun. Podmínky účasti a další informace jsou na www.soutez.dexfin.com.

 Za platformou DEXFIN stojí akciová společnost DEXFIN GROUP, a. s., se základním kapitálem 20 mil. Kč. Má všechna oprávnění k provozování dané činnosti na území ČR a EU. DEXFIN již dnes představuje komplexní ekosystém s mnoha výhodami a funkcemi, které si oblíbí každý, kdo věří v budoucnost kryptoměn. Jistě se stane vyhledávaným místem pro firmy i soukromé investory.  

Zdroj: DEXFIN

 

Publikováno na: