Potřebujete pořádnou dávku vitamínu C a D? Zpozorněte

Od prvotní vize až po kvalitní produkty

Vyrábíme produkty, které vycházejí z naší prvotní vize. Tu následně formuje dlouhodobý vývoj a výzkum. Tak vznikají výrobky, které známe do posledního detailu, jak ve složení výrobku, tak v designových prvcích atraktivních obalů. Tvoříme takové produkty, které zároveň splňují předepsanou legislativu. 

 

Jaké produkty patří mezi ty nejoblíbenější?

Potřebujete pořádnou dávku vitamínu C a D? Pak vyzkoušejte náš CÉDÉ VITAL. Tablety s malinovou příchutí vám doplní nejen tyto vitamíny, ale i další látky, důležité pro lidský organismus. Ideální tablety do podzimního počasí.

Juwík OVO je doplňkem, který splňuje doporučené složení ochranných nápojů. Potěší vás skvělou ovocnou chutí, a navíc vhodným obsahem vitamínů, minerálních látek a dalších účinných složek podpoří obranyschopnost.

 

A co pro děti?

Jak před nástupem do školek a škol podpořit imunitu našich ratolestí? Pak pro vás máme Juwík doušek zdraví, který je speciálně vyvinut pro děti. Každý kelímek doplní vitamín C a jód a navíc potěší chuťové buňky. Mezi další ověřené výrobky patří například JUWÍK FORTE ve 100 ml a 10 ml balení. Je určen pro děti, ale uplatnění najde i mezi dospělými. Ideální v období, kdy naše tělo potřebuje podporu. 

 

Budoucnost? Ta patří vám a vzájemné podpoře s pomocí! 

Na své cestě se snažíme jít neustále kupředu. Chceme, aby naši zákazníci byli spokojení a s radostí se k nám vraceli. Proto vyvíjíme produkty na základě jejich potřeb a současně tak můžeme rozšiřovat produktové portfolio.

 

Zaujaly vás naše produkty?

Pak není na co čekat! Naše další výrobky potěší i čtyřnohé miláčky ze světa zvířat nebo barevné krásky z rostlinné říše. Chcete na vlastní oči a detailněji poznat všechny naše výrobky? Pak si užijte jedinečnou atmosféru našeho showroomu, kde se můžete s produkty seznámit.