Proč by vás měl zajímat nový patentovaný preparát?

To, co nás odlišuje od ostatních společností na trhu, je patentovaný preparát JUWIM®. Jedná se o směs esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA a je jádrem všech našich produktů.

Jaká byla cesta výjimečného přípravku JUWIM®?

Vyrostli jsme ze společné spolupráce s různými firmami. Přípravek byl tak součástí jogurtů, žvýkaček, ale třeba také piva. Poté se firma specializovala na výrobu tablet, které velmi dlouho tvořily hlavní segment výroby. Z toho vzešla současná cesta, na které se soustředíme na výrobu ochranných nápojů.  

Jaké výrobky u nás najdete?

U nás si vyberete i vy! Ať už chcete vyzkoušet nový produkt nebo jste naším stálým zákazníkem, který využívá naše výrobky pravidelně. Nabízíme kvalitní produkty, ke kterým se můžete během své životní cesty vracet, kdykoli je budete potřebovat. Juwík doušek zdraví pro děti je s námi už od prvopočátku a vyrostly na něm generace dětí. Co nás také může těšit více, než když maminka kupuje svým dětem to, na čem vyrostla ona sama.

Na čem nám záleží?

Na všech našich zákaznících, vývoji našich produktů a smysluplné práci s přesahem do humanitární oblasti. Jsme ryze českou firmou zaměstnávající více než 50 % osob se zdravotním postižením, kteří se podílejí především na kompletaci a balení výrobků. Od roku 2004 je společnost Juwital s.r.o. členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Asociací zaměstnavatelů zdravotně postižených ČR také ocenilo v roce 2005 naši firmu za mimořádný přínos v oblasti integrace občanů se zdravotním postižením. Z mnoha ocenění, které tato společnost za své dosavadní působení obdržela lze také zmínit Cenu zdraví, udělenou v roce 2005 nadací prince Charlese za pomoc při ničivé vlně tsunami, která zasáhla Srí Lanku. Záchranářům a lékařům v postižených oblastech byl dodán preparát Antisept Juwimgel, který byl zde využíván za účelem dezinfikování ran.