MALL tržiště láká čím dál více lidí. Důvodů je mnoho

Online tržišti MALL se dnes daří v Česku i v zahraničí. Popularitě se těší na sousedním Slovensku, v Polsku, Maďarsku nebo ve Slovinsku a brzy plánuje překročit také chorvatské hranice. Obchodníkům zapojeným do programu MALL Partner tak nabízí bohatou zákaznickou základnu, která usnadní zahraniční expanzi, ale také rozšíří zákaznický okruh značky v domácím prostředí.

 

Mall Group


Nejmenší obchodníci i Marks & Spencer

MALL.CZ je v České republice již roky známou značkou, s níž spolupracují nejen menší a lokální podnikatelé, ale i velké značky s vlastními e-shopy. Právě partneři, jako je například český ZOOT nebo britský Marks & Spencer, vidí v prodeji na tržišti MALL příležitost, jak oslovit nové zákazníky. Dostupná data ukazují, že zákaznické skupiny jednotlivých internetových prodejců a tržiště MALL se prakticky neprolínají, o zákazníky z vlastních e-shopů tak značky nepřijdou, dostanou se ale navíc k těm, které se jim dosud oslovit nepodařilo.

Kromě přístupu k novým zákazníkům je prodej na MALL pro obchodníky cestou ke komplexní e-commerce infrastruktuře MALLu. Řeč je například o možnosti doručovat zboží do MALL Shopů či stovek partnerských MALL Pointů. MALL navíc partnerům z řad obchodníků díky spolupráci s nejlepšími logistickými firmami dokáže pomoci i s profesionálním řešením poslední míle.

Obchodníkům, kteří díky MALLu chtějí rozšířit svou tuzemskou i zahraniční zákaznickou síť, stačí k registraci vyplnění jednoduchého formuláře. Samotné zalistování je velmi rychlé - trvá v řádu hodin až několika málo dní. Aktuálně navíc běží speciální promo akce, díky které je možné si prodej přes MALL Partner vyzkoušet na 3 měsíce zcela zdarma.