Jedna z nejvyspělejších TV na trhu. Znáte ji?

Dolby Vision IQ a nově HDR10+ Adaptive

Panasonic JZ2000 podporuje všechny moderní formáty HDR, včetně Dolby Vision IQ, HLG Photo a nového HDR10+ Adaptive, který dynamicky přizpůsobuje obsah světelným podmínkám v místnosti. Mimo jiné je součástí i Filmmaker Mode zajišťující kvalitu obrazu totožnou s vizí světových režisérů a filmařů.

Prostorový zvuk od Technics

Vlajková loď disponuje špičkovými audio komponenty. Jedná se celkem o 7 reproduktorů směřujících zvuk do všech stran. Zvukový zážitek umocňuje zabudovaný subwoofer s dokonalými basy. Toto řešení se nazývá 360° Soundscape Reproduktory jsou fyzicky namířeny do různých směrů.

Vychytávka: duální Bluetooth připojení

Zajímavou vychytávkou je duální připojení Bluetooth, které umožňuje televizoru přenášet zvuk na dvě samostatná Bluetooth zařízení současně. Například oba rodiče tak mohou poslouchat film pozdě v noci prostřednictvím bezdrátových sluchátek, aniž by rušili spánek svých dětí. Samozřejmostí je i připojení mobilu pro přehrávání MP3 prostřednictvím reproduktorů v televizi.

Televizi Panasonic JZ2000 v doplňují také modely JZ1500JZ1000 a JZ980. Všechny jsou dostupné s obrazovkou o úhlopříčce 65 a 55 palců. Poslední tři modely byly navíc pro rok 2021 doplněny i o variantu s úhlopříčkou 48 palců. 

Více informací naleznete na panasonic.cz.