Jste milovníkem smyslných van nebo masážních sprch?

Místo pro životní okamžiky

Koupelna už dávno není pouze místem, kam se chodíme umýt. Sprchové kouty jsou dnes luxusní a moderní záležitostí, kdy si například v takovémto sprchovém koutě dopřejete relax jako v noblesním hotelu, a přitom zachováte vzdušnost prostoru.

Romantiku ve dvou i sami zažijete v milované vaně, která vás láká, abyste se do ní natáhli a užili si zasloužený odpočinek. Vany milují i děti, jelikož se z koupání stane hrací plocha a z pěny vytvoří nejrůznější příběhy. A jaké příběhy zažíváte v koupelně vy?

3 typy koupačů, kteří mají jasno

Vanič Pěnový

Vanič Pěnový si neumí představit opravdový relax bez naložení do horké vany s přídavkem voňavé pěny a olejíčků. V zimě je večerní odpočinek ve vaně na denním pořádku. Ví, že je to jeho útočiště před stresem a myšlenkami z celého dne a místo, kde je jen sám se sebou. Rád čas od času přizve do své milované oázy klidu také svůj protějšek, kdy se nechají vést romantickou atmosférou s doprovodem svíček a sklenkou červeného vína. Všechny tyto prožitky zažívá například v pohodlné vaně SAVONA.

Sprchovač Tekoucí

Sprchovač Tekoucí sní už u odpoledního kafíčka o tom, jak si večer zaleze pod sprchu a nechá na sebe proudit vodu. Představuje si, že je pod vodopádem a u toho si pokládá zásadní životní otázky. Zároveň své přemýšlení rád prokládá představou, že je slavný zpěvák, který má koncert před arénou fanoušků. Pro Sprchovače je jako stvořený prostorný sprchový kout AMBIENT LINE.

Koupač Smíšený

Koupač Smíšený se řídí svým momentálním pocitem, který mu řekne, zda má větší chuť na smyslnou sprchu nebo uklidňující a pomalou vanu. Každé ráno nemůže dospat natěšením na osvěžující ledový budíček ve sprše doprovázený hlubokým dýcháním a vnímáním těla, večer zase rád ulehne s oblíbenou knihou do teplé vany.

Odpověď na otázku, zda je lepší vana či sprcha, má každý zcela jinou. Důležitý je však fakt, že vám koupání dělá příjemně a smyjete ze sebe všechny starosti, které jste za den nasbírali. O to celé přeci jde. 

Publikováno na: