Vana nebo sprcha? Někteří mají jasno

Jak milovníky van a sprch dělíme?

Sprchovač filozof

Člověk, který tráví dlouhé minuty pod tekoucí vodou svého sprchového koutu AMBIENT LINE. Miluje, když se stane svým oblíbeným zpěvákem, který prozpívá koncert jen pro své potěšení. Rád začíná den ledovou sprchou, která mu dodá energii do celého dne více než ranní šálek lahodné kávy. Zároveň se při večerním sprchování neoprostí od víru myšlenek v jeho hlavě a polemizování nad fungováním světa.

Romantický vanař

Vanař potřebuje ke svému životu jenom jediné. Komfortní vanu SAVONA, ve které se odmění zaslouženým relaxem. Celý den se těší na večerní klid při svíčkách, a to obzvláště v mrazivých měsících. Tuto jedinečnou chvíli si nenechá ničím pokazit ani přerušit. Ačkoli miluje čas strávený jen sám se sebou, rád si čas od času přizve do své oázy klidu milovaného partnera, se kterým koupání dostane zcela jiný rozměr.

Střídač pocitů

Střídač pocitů není zatvrzelý vanař ani sprchovač, ale dá na své momentální pocity a touhy. Někdy má chuť na dlouhou koupel, při které sleduje oblíbený film nebo se ponoří mezi řádky milované knihy. Jindy zase na sprchu, která ho přenese do exotických krajin pod velké osvěžující vodopády. Tak jako tak je romantik.

Koupelna jako místo pro životní okamžiky

Ať už prožíváte chvilky pro sebe raději při sprchování, nebo dlouhém koupání ve vaně, vždy budete v koupelně. Takové, která se stane vaším bezpečným a zároveň designově vyladěným útočištěm, kde vždy najdete čas pro sebe a relaxaci. Není příjemnějšího útočiště než koupelny na zasloužený odpočinek po celém dni povinností. Pokud si potrpíte na vzdušnost a luxus, perfektně vám poslouží atypické sprchové kouty, které splňují potřeby a požadavky i těch nejnáročnějších milovníků koupelen.

Nejdůležitější na celém procesu koupání a s ním spojené relaxace je to, že ze sebe můžete smýt všechny starosti, které za celý den nasbíráte. Dopřejte si proto každý den zaslouženou chvilku klidu a vychutnávejte si naplno přítomnost daného okamžiku.

Publikováno na: