Sehnat dlouhodobý pronájem může být oříšek. Na koho byste se měli obrátit?

Ta má ve svém portfoliu na 200 bytů po celé Praze, které spojuje především unikátní design a komfort, díky kterému se budete cítit jako doma ihned po nastěhování. Veškeré byty totiž Empirent pronajímá jedinečně zařízené, vybírat proto můžete nejen podle lokality a dispozice, ale také podle stylu, v jehož duchu je každý byt zařízen. Za každým bytem stojí tým designérů a architektů, kteří z interiéru vytvoří jedinečný prostor pro stylové, pohodlné, a současně funkční bydlení. Pro maximální komfort nabízí svým klientů možnost prémiové služby EmpiHome, pro usnadnění péče o domácnost.


http://www.empirent.cz/


Dlouhodobé pronájmy

Dlouhodobými pronájmy ale jednotlivé aktivity společnosti nekončí. Empirent se zaměřuje také na developerské projekty. Kde se soustředí na udržitelnost bydlení, nadčasovost a kvalitní přírodní materiály. To je například patrné i v unikátní stavbě – Statek Oblík. Rekonstrukce původního statku z 18. století dala vzniknout nádhernému stavení, které se nachází jen hodinu od Prahy v nádherné přírodě Českého středohoří. Je proto oblíbeným místem pro víkendové úniky mimo město, rodinné dovolené nebo unikátní romantické svatby.


http://www.empirent.cz/


Empirent dlouhodobě ukazuje, že starost a péče nejen o klienty, ale také o budovy, kterým vdechuje život, že udržitelnost a myšlenka na budoucí generace je to, co hraje důležitou roli v každém dalším projektu.