Těšte se na žhavou knižní novinku Můj život bez lepku

Znáte někoho, kdo nesmí konzumovat lepek, protože trpí nesnášenlivostí? A víte, že na jednoho diagnostikovaného celiaka připadá až deset dalších, kteří o své nemoci „zatím” nevědí? Prokouknout zdravotní problémy, kterými se projevuje citlivost na lepek, je sice komplikované, cesta ven však bývá spolehlivá a hlavně, život se s novou stravou od základu změní k lepšímu.

Bez lepku a chutně

Bezlepková dieta je jen nový přístup k plnohodnotnému životu. Dnešní doba nabízí kvalitní plnohodnotné potraviny bez lepku, restaurace jsou povinny informovat o přítomnosti lepku, ale dodržování bezlepkové diety je především o vlastní důslednosti a pozornosti.

První krůčky i životu bez lepku

•     Navštivte www.zitbezlepku.cz.

•     Vyzkoušejte jednoduchý test odhalující první příznaky nesnášenlivosti lepku, zdarma na webové stránce.

•     Zkonzultujte svůj zdravotní stav s naším nutričním terapeutem zdarma, zaregistrujte si čas konzultace na webové stránce www.zitbezlepku.cz.

Osvěta s kampaní Květen - měsíc bez lepku

Ověřte si díky kampani Květen – měsíc bez lepku na webu www.zitbezlepku.cz, jak na tom s lepkem vlastně jste. Všechny aktivity spojené s květnovou osvětou přináší italský výrobce prémiových bezlepkových potravin Schär ve spolupráci se Společností pro bezlepkovou dietu Celiak.cz.

Dlouho očekávaná kuchařka od CeliaxMoni je tady!

Kuchařka Můj život bez lepku od oblíbené food blogerky Moniky Menky, alias CeliaxMoni, může sloužit jako pomocník na cestě k zdravějším zítřkům. Najdete v ní 60 fantastických receptů na bezlepkové pokrmy včetně barevných fotografií, ze kterých se vám budou sbíhat sliny. Čekají na vás nejen bezlepkové tipy na všechna jídla dne, jako jsou snídaně, hlavní chody a dezerty, ale i praktické rady, které jsou pro bezproblémový život všech celiaků a alergiků na lepek k nezaplacení. Autorka Monika Menky knihu částečně pojala jako osobní zpověď, čímž se ještě více dokázala přiblížit lidem, kteří jsou ze zdravotních důvodů nuceni držet bezlepkovou dietu.

Kuchařka plná lahodných bezlepkových receptů je k dostání ve všech kamenných knihkupectvích a na e-shopech za doporučenou cenu 399 Kč. Více o autorce naleznete na jejím blogu www.celiaxmoni.cz, kde si knihu můžete rovněž objednat a jako bonus na vás bude čekat věnování od samotné autorky.

O společnosti Dr. Schär

Italská společnost Dr. Schär se zabývá výrobou chutných bezlepkových produktů vyrobených z plnohodnotných surovin, které zajišťují všem zákazníkům nutričně vyváženou a kvalitní stravu při bezlepkové dietě. Potraviny Schär se vyrábí ze surovin, které neobsahují pšenici a jsou přirozeně bezlepkové. Před každým zpracováním jsou testovány na obsah lepku a odpovídají přísným evropským normám. Většina výrobků společnosti Dr. Schär neobsahuje ani konzervanty a splňuje tak požadavky, které vyžaduje bezlepková výživa, ale také požadavky zdravého stravování.