Proč byste se měli zastavit v Shell Café?

Už dávno neplatí, že se při zastávce na čerpací stanici musíte spokojit s obyčejnou instantní kávou, servírovanou do plastového kelímku. Dnes se píše rok 2021 a existují úplně jiné standardy – jistě si rádi v příjemném prostředí vychutnáte čerstvě upraženou kávu, připravenou pomocí špičkových kávovarů.

Všechny tyto atributy bezezbytku naplňují i nové kavárny Shell Café, které se mohou pyšnit novým moderním kabátem.

V Shell Café najdete širokou nabídku káv od espressa po ochucené cappucino či caffe latté, ale i lahodné občerstvení. Proškolení pracovníci vám navíc rádi vedle úsměvu přidají i radu ohledně výběru jedné ze dvou značkových směsí kávy, kterou vám přichystají díky pákovým kávovarům.

Zatímco Shell Café Espresso směs skrývá zrna arabiky a robusty, která zaručují dosažení bohaté, intenzivní a silné chuti, Shell Café 100% Arabica se skládá výhradně ze zrn jihoamerické arabiky, jež se vyznačuje nejplnějším aroma.

Značka Shell Café je synonymem pro vynikající kávu, ale tím to zdaleka nekončí. Pod tímto brandem naleznete i další pochutiny, jako jsou speciality z grilu, sladké pečivo, čerstvé bagety, wrapy či panini. Samozřejmostí jsou také oblíbené hot dogy, které se pyšní oceněním Česká chuťovka a značkou vysoké kvality podle hodnocení časopisu dTest.

Příroda prioritou

Veškerá káva nabízená v Shell Café má certifikát Rainforest, který zaručuje, že produkt vzniknul v souladu se zásadami udržitelnosti. A jelikož společnost Shell chce přispět k redukci odpadu znásobeném využíváním jednorázových kelímků, mohou si její zákazníci koupit na pumpách stylový termohrnek. Ten je možné používat dlouhodobě a eliminuje tak plýtvání jednorázovými kelímky, čímž podporuje udržitelnost.

Termohrnek je u příležitosti zaváděcí kampaně a v návaznosti na nákup paliva a jiných produktů k dostání do 10. října 2021 za zvýhodněnou cenu 199 Kč. 

Více informací o Shell Café naleznete ZDE.

Publikováno na: