Multifunkční designový prvek pro každou zahradu nyní o 35 % levněji

Díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku a možnosti vrstvení lze z prvků Playstone postavit téměř cokoliv. Jednotlivé prvky je možné v sestavách navíc různě otáčet či spojovat. Pokaždé tak vytvoříte zcela jiný vzhled. Podívejte se na krátké video ze stavby bylinkové zahrádky. Další vzorové sestavy pro malé i velké zahrady najdete na www.liastone.cz.

 

 

Snadná údržba, dlouhá životnost

Jednou z velkých výhod betonových prvků jsou nízké nároky na údržbu a dlouhá životnost. Dřevěné prvky mohou sice jako nové vypadat skvěle. Po pár deštích ale zjistíte, že vyžadují značnou údržbu, bez níž jejich životnost klesá. Podobně časem a působením přírodních vlivů degradují i plastové či kovové prvky. Toužíte-li po takovém inventáři zahrady, který dlouho vydrží a je v zásadě bezúdržbový, sáhněte po betonu. Betonové tvarovky mají ještě jednu zásadní výhodu a tou je v porovnání s jinými materiály příznivá cena.

 

100% přírodní

Playstone je vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. Skládá se totiž z přírodních surovin jako je písek, cement, voda a kamenivo. V případě keramického betonu je to lehké keramické kamenivo (keramzit), které mu propůjčuje řadu skvělých vlastností v čele s nižší hmotností.

 

Akční ceny jen do konce září!

Do konce září 2021 můžete získat Playstone o třetinu levněji za cenu již od 129 Kč/ks (původní cena od 207 Kč/ks). Za výhodnější cenu nyní získáte také dopravu a složení přímo na vaší zahradě.

 

Další informace o multifunkčním prvku Playstone více najdete na webu www.liastone.cz.

 

Publikováno na: