Odkládání jakéhokoli preventivního vyšetření může mít až fatální následky

ODHALTE NEMOC DŘÍV, NEŽ SE PROJEVÍ

OZP se primárně zaměřuje na onkoprevenci, a tak v portfoliu benefitů najdete i program na prevenci nádorových a civilizačních onemocnění. „Ráda bych, jako ambasadorka OZP, upozornila zejména na program STOP rakovině. Možná nejste ještě v tom rizikovém věku, ale třeba spoustu věcí opomíjíte nebo je opomíjí vaši blízcí," říká Lucie Benešová.  V rámci sedmi programů z řady STOP, které patří k nejvíce využívaným, mají pojištěnci OZP možnost rozhodnout se, zda preventivní vyšetření rakoviny prsu, kůže, prostaty, ledvin a břišních orgánů nebo dutiny ústní, osteoporózy či infarktu, absolvují formou bezplatného vyšetření u některého ze smluvních poskytovatelů zdravotních služeb, nebo si vyberou jakéhokoliv jiného poskytovatele příslušné odbornosti, vyšetření si zaplatí a účtenku následně uplatní formou Kuponu v max. stanovené výši.

Nabídka OZP je pestrá a zahrnuje i celoroční Kupony na očkování do max. výše 1000 Kč nebo lázeňské procedury v max. výši 2000 Kč. V rámci Kuponu na preventivní aktivity, lze čerpat příspěvek 500 Kč nejenom na rovnátka, brýle, kontaktní čočky, vitamíny, doplňky stravy zakoupené v lékárně či sportovní aktivity, ale i na testy na protilátky COVID-19. OZP je flexibilní a reflektuje na požadavky klientů i doby. Nově tak pojištěnci mohou čerpat i příspěvek na úhradu testu na boreliózu, sono/ulrazvuk prsu či přístrojovou pedikúru.

VITAKARTA – VŠE CO POTŘEBUJTE, MÁTE PO RUCE!

Aplikace VITAKARTA nabízí příspěvky na více než 60 programů dle vlastního výběru, které lze čerpat kdykoli a odkudkoli, přímo z mobilu, prostřednictvím kreditů získaných za aktivní přístup k péči o své zdraví. Ty je mezi pojištěnci možné i slučovat, čehož využívají zejména rodiny a uplatňují tak příspěvky v řádech tisíců korun - např. na zubní rovnátka nebo dioptrické brýle. Uživatelé VITAKARTY mají navíc k dispozici zdarma, v rámci nonstop Asistenční služby, Online medicínskou poradnu, na kterou se mohou obrátit s dotazy ohledně zdraví nebo když se chtějí k lékaři objednat.

ZAČNĚTE SI S OZP I VY!

Přihlásit se do OZP můžete až do konce září, a to buď online na www.chcidoozp.cz, prostřednictvím aplikace VITAKARTA nebo osobně přímo na kterékoliv pobočce OZP.

 

 

Publikováno na: