Nezapomenutelná dovolená ve městě luxusu. Tohle zkrátka chcete zažít.

Nákupní ráj

Světové módní značky, obuv, šperky, kabelky – to vše máte na dosah ruky za pohádkové ceny. Ve Spojených arabských emirátech se za víkend považuje čtvrtek a pátek, proto je dobré počítat s tím, že v tyto dny bude všude znatelně více lidí – zejména pak v obchodních centrech.

Vodní radovánky

Dubaji se můžete na jednom místě opalovat na pláži nebo si zaplavat v bazénu umístěném na střeše hotelu, případně v jednom z jeho nejvyšších pater. Přesně tak to tady totiž bývá: řada hotelů je v moderních výškových budovách a je zcela běžné, že můžete mít pokoj v 19. a vyšším patře.

„Ideální doba pro návštěvu Dubaje je od října do dubna, kdy zde teploty nedosahují extrémních hodnot, ale jsou stále dostačující pro trávení dní na pláži i pro poznávání zajímavých míst,“ říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka cestovní kanceláře Blue Style.

Světová výstava EXPO

Letošní podzim a zima navíc v Dubaji nabídnou naprosto unikátní příležitost, kterou je návštěva světové výstavy EXPO, která zde začíná 1. října a potrvá až do 31. března 2022. Vůbec první Všeobecná světová výstava pořádaná v arabské zemi otevře brány výstaviště zabírajícího více než čtyři kilometry čtvereční a návštěvníci si budou moci vybrat z expozic téměř dvou set vystavovatelů. Mezi šesti desítkami zemí, které pro ně postavily vlastní pavilony, je i Česká republika.

Svou dovolenou tak můžete ozvláštnit tímto jedinečným zážitkem a vzhledem k tomu, že se jedná o událost desetiletí, to rozhodně bude stát za to. Klienti cestovní kanceláře Blue Style mají navíc možnost získat vstupenky na tuto velkolepou akci zdarma.

Publikováno na: