Počasí v ČR už není ideální. Lidé utíkají za sluncem

Na nedostatek sluníčka si v Egyptě rozhodně stěžovat nebudete

Hlavními argumenty hovořící pro návštěvu Egypta jsou stabilní a příjemné klima a skvělý poměr ceny a kvality. Navíc v září, kdy už je hlavní sezóna pomalu u konce, jsou ceny zájezdů mnohem atraktivnější.

Nejnavštěvovanější letoviska v Egyptě jsou dvě

A to HurghadaMarsa Alam. Kterou z nich vybrat, abyste si svoji dovolenou opravdu užili? Co se týče hotelů a jejich služeb, nemusíte mít obavu ani v jednom případě. „Zpravidla čtyř nebo pětihvězdičkové hotelové rezorty jsou rozlehlé, nabízejí velmi kvalitní servis a každý si tu najde místo pro relax, ale i spousta příležitostí pro zábavu,“ informuje Ilona Topolová, tisková mluvčí CK Blue Style.  

Standardem je i velmi ochotný personál a skvělá kuchyně. V rámci All Inclusive, které je v místních hotelech nejčastější varinatou stravování, si tak každý den můžete pochutnávat na skvělých jídlech od ovoce a zeleniny, přes nejrůznější druhy hlavních jídel, včetně pokrmů z masa, ryb i mořských plodů, až po naprosto skvostné dezerty, ze kterých se vám budou nejen sbíhat sliny, ale i přecházet zrak.

Tip: Sunrise Garden Beach Resort & Spa

Oblíbený hotel v Hurghadě je ideálním výchozím bodem pro nákupy a noční život. Součástí rezortu je také nově vybudovaný aquapark, několik bazénů a plně vybavené wellness centrum, kde si můžete po náročném dni na slunci odpočinout během některé z nabízených relaxačních procedur.

Obě letoviska jsou také velkým lákadlem pro profesionální potápěče i jejich méně zkušené kolegy. Podmořský život je tady jednoduše bezkonkurenční, ukrývá se zde nádherný svět plný pestrobarevných ryb, korálů, želv a dalších živočichů. Obrovskou výhodou je, že úchvatné korálové útesy jsou často vzdáleno jen pár metrů od hotelových pláží.

Publikováno na: