JuWital – návrat do školních lavic

Na co je dobré myslet?

Aby imunitní buňky správně fungovaly, je třeba být v kondici. K tomu přispívá dobrý spánek, pohyb, pestrá strava a v neposlední řadě příjem vitamínů. V dnešní době ale nestačí přijímat tyto látky pouze ze stravy a proto je, obzvláště v tomto období, dobré užívat doplňky stravy. Na trhu je k dostání celá řada výrobků, ale aby byl splněn slíbený účinek, je třeba využít rad odborníka a vybírat takové produkty, které opravdu pomohou. Jedním ze spolehlivých výrobců, je ryze česká firma JuWital, která je již více než 30 let známá svými kvalitními a tradičními recepturami https://www.juwital.cz/.


JUWITAL s.r.o.


Po čem sáhnout?

JuWital pro děti nabízí Juwík Doušek zdraví, který potěší nejen skvělou pomerančovou chutí, ale pomůže doplnit potřebný obsah vitamínu C a jódu. Vitamín C podpoří normální funkci imunitního systému a pomáhá na snížení míry únavy a vyčerpání.

Dalším doplňkem stravy, který je u dětí oblíbený je JUWITAMIN C, s příchutí jahody či zeleného jablka. Chutné tablety obsahují vitamíny C, E a niacin.


JUWITAL s.r.o.


Patentovaný preparát JUWIM®

JuWital je exkluzivním výrobcem unikátního patentovaného preparátu JUWIM®, který je součástí všech produktů. Jedná se o zdroj esenciálních aminokyselin, oligopeptidů, DNA a RNA. Historie prvního objevu JUWIMU® sahá až do období po 2. světové válce a je úzce spjata se jmény primáře MUDr. Gabriela Urbánka a RNDr. Bohumíra Rakušana. Hlavní podíl na současné podobě a využití preparátu má však Ing. František Andrs, CSc., který výrobní technologii vylepšil. Více, než třicetiletá historie vývoje a používání výrobků obsahujících JUWIM®, přinesla v praxi velké množství pozitivních poznatků, které jsou přínosem v humánní, veterinární i zemědělské oblasti.


JUWITAL s.r.o.


Doporučení z řad odborníků

To, že je JUWIM® správnou volbou v boji za dobrou imunitu potvrzuje i alergolog a imunolog MUDr. Ján Kalanin, který se s ním setkal poprvé v roce 1994 „Tehdy jsem se se podílel s kolegou MUDr. Jiřím Kociánem na jeho studii v Thomayerově nemocnici. Ověřil si přínos JUWIMU® a vřele ho doporučuji svým pacientům. Je nutné doplnit, že JUWIM® je směs aminokyselin nasycených i nenasycených, peptidů, nukleotidů, dvojmocného železa a stopových prvků. Jedná se o látku, která významným způsobem ovlivňuje regeneraci buněk imunitního systému. Je vyroben přírodní cestou pomocí složitých biotechnologických procesů a je trvale a pravidelně testován a kontrolován.“ (MUDr. Ján Kalanin, 2009)


JUWITAL s.r.o.