Víme, kam na dobrou kávu. A místo vás překvapí

Mnoho řidičů i řidiček si v dnešní době nedokáže představit den bez kvalitní a chutné kávy. Jenže když ji nestihnete doma a jste na cestách, tak se výběr míst zužuje. Toho si je moc dobře vědoma i společnost Shell, která nyní přichází s novým konceptem kaváren Shell Café, kde vedle kvalitní kávy a bohaté nabídky občerstvení můžete relaxovat v příjemném kavárenském koutku.

Vyškolený personál, profesionální pákové kávovary či čerstvě namletá kávová zrna. Všechny tyto atributy přispívají k vysoké kvalitě kávy Shell Café. Na výběr přitom máte ze dvou značkových směsí:

·      Shell Café Espresso směs zahrnuje zrna arabiky a robusty, které jsou zárukou dosažení bohaté, intenzivní a silné chuti.

·      Shell Café 100% Arabica se skládá výhradně ze zrn jihoamerické arabiky, pro něž je typické, že vyznačují nejplnějším aroma.

Značka Shell Café je synonymem nejen pro vynikající kávu. Pod tímto brandem naleznete i další pochutiny, jako jsou speciality z grilu, sladké pečivo, čerstvé bagety, wrapy či panini. Nechybí ani i oblíbené hot dogy, které se pyšní oceněním Česká chuťovka a značkou vysoké kvality podle hodnocení časopisu dTest.

Ohleduplnost k přírodě

Všechna káva, kterou naleznete v Shell Café, se může chlubit certifikátem Rainforest. Ten je zárukou toho, že produkt vzniknul v souladu se zásadami udržitelnosti.

A protože společnost Shell chce přispět k redukci odpadu, znásobeném využíváním jednorázových kelímků, mohou si její zákazníci koupit na pumpách stylový termohrnek. Ten je u příležitosti zaváděcí kampaně a v návaznosti na nákup paliva a jiných produktů k dostání do 10. října 2021 za zvýhodněnou cenu 199 Kč.

Více informací o Shell Café naleznete ZDE.

Publikováno na: