Trápí vaše drobečky opruzeniny? Máme pro vás užitečný tip

Co jsou opruzeniny?

Opruzeniny nejčastěji vznikají na místech, kde se drží teplo a vlhko, v kožních záhybech a v místech kde se děti velmi rychle zpotí. Citlivou dětskou pokožku mohou dráždit i nevhodné přípravky, které vlhkost na postižených místech zadržují. Kůže je zarudlá, lesklá, oteklá - a ve vlhkém prostředí náchylnější na kvasinkové a bakteriální infekce. Miminko je neklidné a plačlivé, protože ho zapařená kůže pálí a bolí.

Jak se rychle a co nejefektivněji zbavit těchto nepříjemností?

Velmi jednoduše - použijte výrobek od odborníků na dermatologii. Máme tu pro vás zaručený tip od společnosti Spiridea. Spiridea krémpasta je hydrofilní krémpasta na každodenní péči o citlivou kůži. Díky svému hydrofilnímu základu se dobře spojí s vlhkým podkladem a pomáhá udržovat kůži v suchém stavu. Zároveň ji chrání před nežádoucí vlhkostí, čímž potlačuje vznik opruzenin v plenkové oblasti a v kožních záhybech dětí.

Jaké jsou její další výhody?

Chrání před narušením pokožky, které vzniká odíráním, zejména na vnitřní straně stehen, v podpaží a tříslech. Kromě toho zmírňuje svědění a přispívá k optimální regeneraci kožní bariéry.

Působí i preventivně. Jejím plusem je, že obsahuje ochranný systém, který zabraňuje růstu mikroorganismů a kvasinek. Je bez přidaného parfému, vhodná už i pro novorozence.

Jak používat krémpastu?

Nanáší se na malé až středně velké plochy 2krát denně i v silnější vrstvě, po umytí a důkladném osušení ošetřovaných míst. Je vhodná pro každodenní použití bez omezení věku.

Na rozdíl od některých výrobků, které jste již určitě vyzkoušeli, není mastná a proto nevytváří nechtěnou překážku při odvádění vlhkosti. Naopak Spiridea krémpasta ji naváže a je dobře smývatelná.

Spiridea krémpasta - vaše batolata budou zářit spokojeností!

Publikováno na: