Dokonale vyvážené pily. Lze jimi odvětvovat, kácet a příčně řezat s maximální bezpečností

Přestože už jsou na trhu výkonné a snadno použitelné akumulátorové a elektrické pily, mají své místo na slunci i benzinové výrobky. Profesionálové se bez nich neobejdou a hodí se i pro občasné domácí použití. Ideálním kompromisem mezi snadnou obsluhou a výkonem jsou farmářské pily, které uvádí na trh švédská společnost Husqvarna.

Chytré detaily

Při častějším použití pily oceníte šikovné drobnosti, jaké hobby pily postrádají – typicky ergonomickou rukojeť, díky které můžete s pilou bezpečně a pevně manipulovat. Výhodou jsou výrazné směrové značky pro řezání, které jsou vidět na rukojeti. V závislosti na poloze řezu pomáhají určit směr pádu stromu.

Hodí se také nízká spotřeba a emise spalovacího motoru. Motor X-Torq® je vybaven palivovou pumpičkou a systémem Air Injection™, díky čemuž se snadno startuje. A to dokonce i při pomalejším zatáhnutí za startovací šňůru o což není u hobby dřevorubců nouze.

Bezpečnost v rukou laiků

Při práci s řetězovými pilami je zásadní bezpečnost obsluhy. Inženýři společnosti Husqvarna čerpali rady od zkušených dřevorubců, proto se pily snadno obsluhují a jsou dokonale vyváženy. Lze jimi odvětvovat, kácet a příčně řezat s maximální bezpečností. A hlavně bez zbytečné dřiny!

FARMÁŘSKÉ PILY HUSQVARNA

-  Snadné startování

-  Jednoduchá obsluha

-  Nízká spotřeba paliva

-  Výklopné víčko nádrže

-  Rychlá výměna vzduchového filtru

-  Komfortní ovládání